13 квітня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30    
  Середа, 30 квітня 2014 11:52

  Голова районної державної адміністрації

  ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ'ЯЗКИ 

  ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на райдержадміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

  На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень видає розпорядження, дає доручення, організовує та контролює їх виконання.

  Регулярно інформує про свою діяльність голову обласної державної   адміністрації, щорічно та на вимогу звітує перед ним.

  Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

  Затверджує Регламент районної державної адміністрації, за необхідності вносить до нього зміни та доповнення.

  У межах бюджетних асигнувань, виділених на утримання райдержадміністрації, визначає структуру районної державної адміністрації. Утворює, ліквідовує і реорганізовує структурні підрозділи райдержадміністрації відповідно до Примірного переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

  Відповідно до типових положень, затверджених Кабінетом Міністрів України, затверджує положення про структурні підрозділи районної державної адміністрації. За відсутності типових положень затверджує тимчасові положення про структурні підрозділи райдержадміністрації.

  У межах виділених асигнувань визначає граничну чисельність, фонд оплати праці працівників та видатки на утримання структурних підрозділів райдержадміністрації.

  У межах граничної чисельності, затвердженої Кабінетом Міністрів України, утворює апарат районної державної адміністрації, затверджує Положення про нього, визначає його структуру та затверджує штатний розпис відповідно до бюджетних асигнувань, виділених для здійснення виконавчої влади в районі.

  Організовує складання проектів районного бюджету, програм економічного і соціального розвитку району з урахуванням загальнодержавних інтересів і регіональних потреб, подає їх на розгляд районній раді. Організовує виконання районного бюджету та схвалених районною радою програм. Щороку звітує перед районною радою про їх виконання та здійснення делегованих повноважень, забезпечує оперативне внесення у процесі виконання районного бюджету змін та уточнень за доходами і видатками.

  У межах, затверджених державним, обласним і районним бюджетами, виступає розпорядником коштів районної державної адміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

  Погоджує призначення та звільнення керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, координує їх діяльність. Порушує перед міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади вмотивовані питання про відповідність займаній посаді керівників їх територіальних органів.

  Погоджує укладення контрактів з керівниками підприємств, що є у державній власності.

  Регулярно інформує населення про виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

  Розглядає звернення громадян, проводить їх особистий прийом. У разі потреби дає доручення щодо проведення перевірок стану роботи зі  зверненнями громадян відповідно до законодавства на підприємствах, в установах та організаціях.

  Утворює для здійснення повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

  Скасовує накази керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, що суперечать Конституції України, іншим актам законодавства, рішенням Конституційного Суду України, актам Президента України, Кабінету Міністрів України, голів обласної та районної державних адміністрацій, а також міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

  Звертається до суду щодо визнання недійсними актів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств (об’єднань), установ і організацій, що обмежують повноваження районної державної адміністрації.

  Здійснює загальне керівництво в районі мобілізаційною підготовкою та цивільною обороною. Вирішує питання оборонно-мобілізаційної роботи.

  У разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемій, епізоотій, пожеж, інших надзвичайних подій здійснює передбачені законодавством заходи, пов’язані з підтриманням громадського порядку, рятуванням життя людей, захистом їх здоров’я і прав, збереженням матеріальних цінностей.

  Забезпечує виконання законодавства про військовий обов’язок посадовими особами і громадянами, підприємствами, установами й організаціями району, сприяє організації та проведенню військових навчальних зборів. Сприяє належному функціонуванню військових частин Збройних сил України та Прикордонних військ України, що дислокуються на території району, виконанню в повному обсязі покладених на них завдань.

  Забезпечує дієву взаємодію районної державної адміністрації з місцевою прокуратурою, міжрайонним управлінням Служби безпеки України, іншими правоохоронними органами та органами зі спеціальним статусом в районі у питаннях забезпечення на відповідній території виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

  Сприяє діяльності митних органів, уживає заходів зі створення належних умов для функціонування пункту пропуску через державний кордон України.

  У межах повноважень забезпечує здійснення заходів щодо охорони громадської безпеки, громадського порядку, боротьби зі злочинністю, запобігання, виявлення корупції, комплексної оцінки криміногенної ситуації в районі, виявлення тенденцій її ускладнення. Забезпечує на цій основі координацію діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування щодо охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, запобігання і виявлення корупції, визначення пріоритетних напрямків роботи для їх упередження, розроблення заходів щодо запобігання і профілактики правопорушень і злочинів, додержання прав, свобод людини та законних інтересів громадян.

  Забезпечує реалізацію міжнародних зобов’язань України в районі. Вирішує питання капітального будівництва (реконструкції) об’єктів, спорудження яких фінансується за рахунок державних капітальних вкладень чи коштів районного бюджету.

  Безпосередньо координує та контролює діяльність:

  управління фінансів райдержадміністрації;

  відділу з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації;

  відділу з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи райдержадміністрації;

  відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

  центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації;

  сектору реєстрації райдержадміністрації.

  Координує діяльність:

  об’єднаної державної податкової інспекції;

  управління Державної казначейської служби;

  управління Держгеокадастру;

  управління статистики;

  відділу поліції;

  місцевої прокуратури;

  міжрайонного управління Служби безпеки України;

  районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

  районного військового комісаріату;

  митного посту “Устилуг”;

  відділів прикордонної служби “Пархоменкове”, “Коритниця”, “Амбуків”.

  Очолює та організовує роботу:

  колегії районної державної адміністрації;

  комісії з питань розгляду звернень громадян;

  комісії по інвентаризації майна райдержадміністрації;

  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

  районного оперативного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій;

  комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про  виплату грошової компенсації;

  комісії для проведення випробування КСЗІ АІТС ДРВ;

  робочої групи з розроблення проекту “Національного плану управління відходами”;

  комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

  Координує роботу: громадської ради при районній державній адміністрації.

  Організовує роботу інших комісій, робочих груп, консультативно-дорадчих органів, що утворюються розпорядженнями голови райдержадміністрації, які вона очолює.

   

  Переглядів 12270 Останнє редагування Вівторок, 23 липня 2019 10:00
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua