20 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Позитивний досвід роботи
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Рішення сільських і селищної рад
 • БЕЗВІЗ
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28        

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Спеціальним антикорупційним сервісом «Пульс» протягом січня – жовтня 2016 року скористалося 15 платників податків з Волині. Тобто, стикаючись з незручностям, затримками чи затягуванням процесу прийняття звітності чи оформленням довідок, кожен платник податків має право зателефонувати на номер (044) 284-00-07 і повідомити про негаразди в обслуговуванні. Про це під час особистої зустрічі студентам Луцького Національного технічного університету розповіла заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.
  Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
  Примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів, визначених   Законом України «Про виконавче провадження».
  У зв’язку  з  набранням 25.03.2015 року чинності  Закону  України  від  05.03.2015 року № 247-VІІІ « Про  внесення змін до деяких законів України  щодо  уточнення  повноважень  нотаріусів та особливостей реєстрації похідних прав  на земельні  ділянки сільськогосподарського призначення»    реєстраційна служба Любешівського  районного управління юстиції  Волинської  області    повідомляє, що   даним Законом  було внесено  зміни до  Закону  України « Про державну реєстрацію  речових  прав  на нерухоме майно та їх  обтяжень», якими:     державна  реєстрація речових  прав,   похідних від   права  власності,   на земельні  ділянки  сільськогосподарського  призначення може здійснюватись нотаріусом  незалежно  від  нотаріального  посвідчення  договору, на підставі якого виникає  таке право.    
  Європейський суд з прав людини (далі – Суд) є міжнародним органом, який за умов, визначених Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод (далі – Конвенція), може розглядати заяви, подані особами, які скаржаться на порушення своїх прав. Конвенція є міжнародним договором, на підставі якого більшість європейських держав зобов’язалися дотримуватися прав та основоположних свобод людини. Ці права гарантуються як самою Конвенцією, так і протоколами до неї (Протоколи № 1, 4, 6, 7, 12 і 13), згода на обов’язковість яких надана державами – сторонами Конвенції.
  Поряд з громадянами України на її території перебувають іноземці та особи без громадянства, а також біженці і мігранти. У загальному вигляді основи правового статусу вказаних осіб закладені у ст. 26 Конституції України, згідно з якою іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і методами, а також несуть ті самі обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
  20 січня 2015 року в Україні стартувала чергова, четверта за рахунком хвиля часткової мобілізації. Згідно із законодавством, для відмобілізованих громадян під час минулих черг мобілізації передбачався пакет соціальних гарантій на один календарний рік. У березні закінчується термін гарантування (збереження) заробітку і робочих місць мобілізованих під час першої черги мобілізації 2014 року. Тож у березні — травні цих військовослужбовців замінять на підготовлений особовий склад. У зазаначених методичних рекомендаціях вказані найголовніші пункти мобілізаційних заходів, правові засади для їх здійснення. Вони можуть бути використані спеціалістами територіальних управлінь юстиції в лекційній діяльності та роботі громадських приймалень.
  До національних меншин належать групи громадян України, які не є українцями за національністю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою.
  Відповідно наказу Головного управління юстиції у Волинській області № 92/6 від 18.11.2014 року, в Любешівському районі в період з 08 по 13 грудня 2014 року проводиться  „Всеукраїнський тиждень права”. Основною метою тижня права є організація та проведення у закладах освіти і культури заходів інформаційного характеру (лекцій, бесід, зустрічей за круглим столом, конкурсів, ігр, змагань тощо), що спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина та набуття навичок в їх застосуванні.
  Від того, наскільки вірно ви напишете позовну заяву, залежить чи візьмуть її до розгляду і наскільки ви зможете згодом, уже в судовому засіданні, розраховувати на задоволення ваших вимог. Тому слід ознайомитись з інформацією, що наведена нижче і яка міститься у ЦПК, але запам'ятати, що в позовній заяві має бути дуже чітко сформульовано вимоги до відповідача.
  Середа, 10 грудня 2014 11:00

  Трудові права інвалідів

  Права громадян, у тому числі людей з інвалідністю, на працю закріплені у статті 43 Конституції України, у якій, зокрема, визначено, що “кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується”. Будь-яка людина, що має будь-яку групу інвалідності, має право на працю.
  Відповідно до підпункту 4 пункту 7 рішення № 23 засідання Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року “Рішення з окремих питань. Органам виконавчої влади вживати заходів до забезпечення підвідомчих їм підприємств, установ та організацій інформаційним бюлетенем “Офіційний вісник України та інформувати щокварталу Мін'юст про проведену роботу із зазначеного питання”. 
  Питання практичної реалізації громадянами права на звернення регулюються Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян» від 02.10.96, Указом Президента України №109/2008 від 07.02.2008 року “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.
  Кабінетом Міністрів України з метою реалізації пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» 03.09.2014 р. прийнято постанову № 440 якою затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою. Про це повідомляє Державна виконавча служба України на офіційному веб-сайті – http://dvs.gov.ua/ua/news/open/88.
  1 березня 2014 року РНБО України було прийнято рішення, відповідно до якого Міноборони дано вказівку організувати навчальні збори з військовозобов’язаними у необхідних об'ємах, в час та строки, визначені Генштабом Збройних сил України. 17 березня 2014 року Верховною Радою було затверджено указ тимчасово виконуючого обов’язки Президента “Про часткову мобілізацію», яким приписано протягом 45 діб провести часткову мобілізацію, у тому числі призов військовозобов'язаних.
  Вівторок, 07 жовтня 2014 10:26

  Трудові права інвалідів

  ПАМ`ЯТАЙ! Права громадян, у тому числі людей з інвалідністю, на працю закріплені у статті 43 Конституції України, у якій, зокрема, визначено, що “кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується”. Будь-яка людина, що має будь-яку групу інвалідності, має право на працю.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua