25 вересня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  COVID-19
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2020
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • Конкурс на заміщення посад
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Вівторок, 03 жовтня 2017 15:32

  Регіональний веб-портал адміністративних послуг

  Автор
  Оцініть матеріал!
  (0 голосів)
  Інформаційна система «Регіональний веб-портал адміністративних послуг» (надалі – СИСТЕМА) спрямована на максимальне сприяння у наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання і населенню регіону. Метою СИСТЕМИ є підвищення ефективність роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у цьому напрямі. Кінцевими користувачами (бенефіціаріями) СИСТЕМИ є громадяни та суб’єкти господарювання, що звертаються до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за отриманням адміністративних послуг та документів дозвільного характеру згідно чинного законодавства України.

  Інформаційна система «Регіональний веб-портал адміністративних послуг» (надалі – СИСТЕМА) спрямована на максимальне сприяння у наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання і населенню регіону. Метою СИСТЕМИ є підвищення ефективність роботи органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у цьому напрямі.

  Кінцевими користувачами (бенефіціаріями) СИСТЕМИ є громадяни та суб’єкти господарювання, що звертаються до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за отриманням адміністративних послуг та документів дозвільного характеру згідно чинного законодавства України.

  Мета СИСТЕМИ:

  максимальне сприяння суб’єктам господарювання та населенню регіону у процесах отримання послуг; створення для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування інструментів інформаційної підтримки надання  адміністративних послуг; забезпечення неухильного додержання строків надання послуг; спрощення процедур і скорочення термінів надання послуг громадянам та підприємцям; створення єдиної точки доступу громадян та суб’єктів господарювання до всіх адміністративних послуг і дозвільних процедур.

  СИСТЕМА може бути застосована, як для окремого центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), так і для цілого регіону, наприклад, це може бути область або місто з районним поділом. Кожний ЦНАП працює у власному інформаційному просторі, і  в той же час керівництво регіонального рівня може відслідковувати роботу усіх Центрів і мати уявлення про надання адміністративних послуг у регіоні в цілому.

  Веб-портал адміністративних послуг міського/районного рівня забезпечує:

  єдину електронну базу даних щодо адміністративних та дозвільно-погоджувальних процедур міського/районного та регіонального рівнів; міжвідомчу взаємодію представників адміністративних та дозвільних органів міста /районів; контроль термінів виконання адміністративних та дозвільно-погоджувальних процедур; перегляд стану адміністративної/дозвільної справи заявником; дистанційні консультації.

  СИСТЕМА складається з двох сайтів: внутрішнього і зовнішнього. На внутрішньому сайті відбувається взаємодія адміністраторів ЦНАП з суб’єктами надання послуг (органами виконавчої влади і місцевого самоврядування). Зовнішній сайт   призначено для кінцевих користувачів СИСТЕМИ – юридичних та фізичних осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг. Зовнішній сайт подає для усіх відвідувачів:

  інформацію про ЦНАПи, що обслуговуються СИСТЕМОЮ, в тому числі їх  адреси та графіки роботи, посилання на нормативно-правові акти, які регулюють надання адміністративних послуг, інформацію про процедури одержання адміністративних послуг, в тому числі: вичерпні переліки необхідних документів, терміни надання послуг, підстави для відмов тощо.

  Після реєстрації на сайті користувач отримує доступ до персонального «Електронного кабінету», з якого він може:

  звернутися за консультацією до фахівців ЦНАП і суб’єктів надання адміністративних послуг; записатися на прийом до ЦНАП за допомогою електронної черги; відстежувати в режимі он-лайн стан проходження документів по своїх справах; замовити повідомлення про зміни у стані справи на електронну адресу або мобільний телефон; подати заяву на отримання адміністративних послуг з обмеженого переліку, який визначає керівництво ЦНАП («швидкі послуги»); зберігати електронні копії особистих документів, виданих адміністративних актів і документів дозвільного характеру/відмов самостійно формувати документи, необхідні для отримання адміністративних послуг, з використанням електронного цифрового підпису.

  Внутрішній та зовнішній сайти СИСТЕМИ синхронізовані, завдяки чому будь-які зміни в законодавстві, у переліку документів для отримання послуг, у проходженні процедур надання послуг, тощо, внесені державними адміністраторами ДЦ / адміністраторами ЦНАП внутрішнього сайту, миттєво стають доступними для перегляду користувачам зовнішнього сайту. Отже, не виникає потреби у додаткових робочих місцях для внесення інформації на зовнішній сайт.

  На внутрішньому сайті відбувається документообіг між ЦНАП і суб’єктами надання адміністративних послуг.

  Адміністратор ЦНАП приймає від заявника документи, заводить справу, визначає послідовність кроків, необхідних для надання послуги відповідно до регламенту (технологічної картки). Після реєстрації справи на порталі адміністратор ЦНАП направляє потрібні документи суб’єкту надання послуги, і на порталі з’являється запит на розгляд цих документів. Суб’єкт надання послуги відповідає на запит, і на порталі з’являється інформація про  наданий документ або вмотивовану відмову.

  Уся ця інформація доступна заявнику у його персональному кабінеті.

  Механізм документообігу вмонтовано у внутрішній сайт СИСТЕМИ, це дозволяє уникнути зайвих витрат на закупівлю обладнання та ліцензійних програмних засобів сторонніх виробників. Також скорочуються строки впровадження та навчання користувачів.

  Бізнес-процеси документообігу сформовані на основі технологічних карток адміністративних послуг, які в зручній для адміністратора ЦНАП формі заносяться до електронної бази даних порталу. Відкривається можливість реалізувати складні багатоетапні процеси отримання адміністративної послуги з можливістю контролювати терміни виконання на кожному етапі. Завдяки цьому можна мінімізувати кількість документів, які має надати заявник для отримання послуги.

  Адміністратори ЦНАП здобувають дієвий механізм для виконання своїх повноважень щодо моніторингу термінів виконання процедур при первинному/повторному зверненні заявників. Спрощується аналіз підстав для відмов  у наданні адміністративних послуг і виявлення на цьому ґрунті незаконних відмов.

  Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
  та інформаційних технологій апарату районної 
  державної адміністрації

  Переглядів 1051
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua