Версія для друку
П'ятниця, 07 червня 2019 14:21

Щодо запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Постановою № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Постановою № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Розрахунки суми пільг будуть проводитися в ЄДАРП (єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків).

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ “Ощадбанк” аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій.

За заявою пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий пільговиком. Реквізити рахунка мають бути вказані у заяві.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

   

       На  сьогоднішній день в районі отримують житлово-комунальні пільги як знижку плати за послуги 2824 сімей пільговиків. Робота по збору документів та призначенню розпочнеться із надходженням програмного забезпечення, яке на даний час розробляється профільним міністерством.

 

Управління соціального захисту райдержадміністрації

Переглядів 576

Останні з