25 червня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2019
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 10 місяців 2018 року
  Вівторок, 20 листопада 2018 15:09

  Підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 10 місяців 2018 року

  Оцініть матеріал!
  (0 голосів)
  Впродовж 2018 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проводилась робота з реалізації завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України у сфері соціально-трудових відносин, надання субсидій, пільг, державних соціальних допомог, компенсацій, матеріально-побутового обслуговування інвалідів і ветеранів. Продовжено роботу щодо підтримки та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.

   

  Постійно вирішувались питання щодо збільшення рівня заробітної плати, недопущення виникнення заборгованості по її виплаті, легалізації «тіньової» зайнятості, вживались заходи спрямовані на поліпшення соціального захисту ветеранів війни та праці, демобілізованих воїнів АТО, інвалідів, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян, сімей з дітьми, малозабезпечених верств населення, соціально незахищених громадян, велась роз’яснювальна робота.

  Відділом з питань трудових відносин та сімейної політики управління соціального захисту населення постійно здійснюється моніторинг стану вчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій району. За оперативними даними станом на 01 листопада 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати в розмірі 53,2 тис. грн. виникла  в Любешівській ЦРЛ у зв’язку із недофінансуванням з Державного бюджету компенсації за Чорнобильську відпустку штатним працівникам. В поточному році проведено 6 засідань комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також 6 засідань міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на яких розглянуто  питання дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення заборгованості із заробітної плати. На засіданнях здійснено 6 заслуховувань керівників підприємств, установ, організацій району на яких не дотримано мінімальних гарантій в оплаті праці, заплановано також на найближчий час розгляд питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам Любешівської ЦРЛ. Проведена роз’яснювальна робота про відповідальність за недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці та заборгованість із виплати заробітної плати. Внаслідок проведеної роботи та вжитих заходів 2 суб’єкти господарювання забезпечили 24 працівникам дотримання мінімальної заробітної плати.

  Протягом 2018 року проведено 4 засідання комісії щодо легалізації незареєстрованої найманої праці та недопущення здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації. Здійснено 51 обстеження суб’єктів господарської діяльності із виїздом робочої групи до сільських рад району. За результатами обстежень виявлено використання праці 17 найманих працівників без укладеного в установленому законом порядку трудового договору. Списки обстежених СГД із зазначенням результатів обстеження передані до Любешівської державної податкової інспекція  Ратнівського управління ГУ ДФС у Волинській області та головному державному інспектору праці Управління Держпраці у Волинській області. За інформацією Любешівської державної податкової інспекція  Ратнівського управління ГУ ДФС у Волинській області в районі з початку року легалізовано працю 55 найманих працівників, в тому числі за результатами роботи комісії. 

  Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо переваг отримання легальної заробітної плати. Так, зокрема на сайті райдержадміністрації розміщено матеріали про негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей такого соціального явища як не задекларована праця. Також на сайті надано можливість пересічним громадянам повідомити он-лайн Державну службу з питань праці про випадки використання не задекларованої праці.  

  Постійно проводиться аналіз укладення колективних договорів на підприємствах, установах і організаціях району, надається організаційно-методична допомога, вносяться зміни і доповнення, проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності укладання колективних договорів, реєстрація, облік та зберігання. Так за 10 місяців 2018 року перевірено на відповідність трудовому законодавству та зареєстровано 59 колективних договорів та змін до них.

  В районі забезпечено реалізацію конституційного права громадян на заміну військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою. З цією метою головою райдержадміністрації створено районну комісію у справах альтернативної (невійськової) служби. З початку року проведено 4 засідання комісії рішеннями яких направлено на проходження альтернативної (невійськової) служби 2 осіб, достроково припинено службу за станом здоров’я  1 особі і змінено місце проходження служби 1 особі. Станом на 1 листопада 2018 року альтернативну (невійськову) службу проходять 11 громадян жителів Любешівського району. Проблемним питанням в організації проходження альтернативної служби в районі є нестача робочих місць на державних та комунальних підприємствах, організаціях.

  Субсидією на житлово-комунальні послуги користується 6676 сімей. Середній розмір субсидії у неопалювальний період становить 156,82 гривень, у опалювальний період 2718грн. Протягом десяти місяців 2018 року нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 16 млн. 335,5 тис. грн., профінансовано 21 млн. 566,6 тис. грн., заборгованість 2 млн. 669,5 тис. грн.

  За призначенням готівкової субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу звернулося 3653 сімей. Нараховано субсидію 3653 сім’ям на суму 9 млн.167,9 тис. грн., виплачено  3350 сім’ям на суму 9 млн. 842,8 тис. грн., заборгованість 536,2 тис. грн. Середній розмір субсидії на придбання твердого палива становить 3035 грн.

  У жовтні спеціалістами управління соціального захисту населення проведено автоматичний розрахунок субсидій 412 сім’ям, у зв’язку з початком опалювального періоду з 16 жовтня, так як передбачено п.14 Положення про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Перерахунок проведено усім тим сім’ям, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період 2018-2019 років. У порівнянні з жовтнем минулого року кількість сімей, які отримують субсидію та її розмір зменшились, так як змінились соціальні нормативи використання природного газу на опалення, а також для приготування їжі та підігріву води. З травня 2018 року зменшено норму використання природного газу для опалення з 5,0 метрів кубічних на 4,5, метрів кубічних, з 19 серпня зменшено нормативи використання природного газу для приготування їжі з 7,1 метрів кубічних на 5,4, а для приготування їжі та підігріву води з 14 до 10,5 метрів кубічних на особу.

  Протягом червня-серпня спеціалістами управління прийнято 1497 заяв на монетизацію залишків невикористаних субсидій, що виникли у зв’язку з економним споживанням природного газу та 17 заяв електропостачанням. Загальна сума невикористаних субсидій щодо яких надійшли заяви на виплату становить 984,4тис.грн. У жовтні виплачено всі суми зекономлених коштів. 

  Багато сімей отримують субсидію згідно рішення комісії з питань соціального захисту населення та призначення житлових субсидій це сім’ї, які орендують житло, які хочуть, щоб субсидія нараховувалася на фактично проживаючих осіб в домогосподарстві, а також індивідуальні забудовники будинки, яких не прийняті в експлуатацію. Так протягом січня-жовтня на комісії розглянуто 1102 справи, з них  призначено - 539справ, відмовлено  163 справи припинено за заявами 400 справ.          

  Після анексії АР Крим та початку проведення антитерористичної операції на сході країни управління займається соціальним захистом вимушених переселенців. Станом на 01 листопада 2018 року на території району проживає 49 родин, до складу яких входить 79 внутрішньо переміщених осіб. Для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, грошову адресну допомогу отримали 21 особа, на суму 383тис. 953грн.

  В районі державну підтримку отримують 4423 родин, які виховують дітей. З них державної допомоги сім’ям з дітьми 1635 чол.., державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 732 сімей, допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 653 громадян, допомоги по догляду за інвалідами І-ІІ групи внаслідок психічного розладу 124 чоловік, компенсації за надані соціальні послуги 9 , компенсаційної виплати по догляду за інвалідами І групи та престарілими 1 113, державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам отримують 148чол, допомогу  непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 2 чол.

  Протягом січня-жовтня 2018 року з державного бюджету для виплат усіх видів допомог та інших виплат в район надійшло 83млн. 95,1 тис. грн.    Зокрема:

  на виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям спрямовано 38 млн. 773,3 тис. грн.; на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми 25млн. 796,8тис. грн.; на виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 13 млн. 210,3 тис. грн.; на виплату щомісячної грошової допомоги особам, які проживають разом з інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 2 млн. 629,8 тис. грн.

  Всі кошти виплачуються в терміни передбачені законодавством.
  Протягом поточного року подано 23 клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Відповідно до Указів Президента присвоєно почесне звання 11 жінкам. Проведено виплату одноразової грошової винагороди в розмірі 17620 грн. кожній «матері-героїні» на загальну суму 193820 грн.

  Головним державним соціальним інспектором постійно проводяться перевірки та обстеження умов проживання заявників з метою визначення ступеня нужденності та підтвердження їх права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям та  житлових субсидій, перевірки цільового використання допомоги для забезпечення належних умов для виховання дітей, на яких виплачуються відповідні суми державної допомоги при народженні дитини, підтвердження факту догляду за особами, які досягли 80-річного віку та інвалідами І групи, та особами які, мають інвалідність внаслідок психічного захворювання. Всього за даний період проведено 668 обстежень. В результаті перевірок було припинено виплату допомоги по догляду за 80-річними або інвалідами 1гр.у 12 випадках,державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у 2-х випадках,субсидій у 21 випадку,особам, які переселились з тимчасово окупованої території у 3-х. Проведено 40 перевірок внутрішньо переміщених осіб на предмет їх проживання на території району. Складені відповідні акти, які направлені на розгляд комісії.

  Постійно удосконалюється надання послуг соціальної підтримки населення через прийом та призначення державних допомог за принципом «єдиного вікна», за єдиною заявою. Протягом десяти місяців 2018 року прийнято 8928 заяв від жителів району( з них від жителів ОТГ – близько 90%).

  Ефективно працює протягом останніх років «мобільний соціальний офіс» для здійснення виїзного обслуговування населення району. Протягом січня-жовтня 2018 року здійснено 23 виїзди «мобільного офісу», прийнято документів для призначення 1215 допомог та житлових субсидій, 210 громадянам надано консультації з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення.

  Протягом 10 місяців 2018 року 168 сім’ям, що проживають на території району встановлено або продовжено статус багатодітної сім’ї, видано також 328 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.

  Станом на 01 листопада 2018 року за програмою «Соціальний захист громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи» з державного бюджету виплачено 21 053,9 тис. грн.

  На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 77  підприємств,організацій та установ, які отримують з державного бюджету кошти на відшкодування громадянам, які працюють у зоні гарантованого добровільного відселення відпускних.  Станом на 01.11.2018 року управлінням соціального захисту населення для цих підприємств, організацій та установ перераховано 3 471,4 тис. грн. бюджетних коштів. У зв’язку із недостатнім фінансуванням по цьому напрямку бюджетної програми на 01 листопада 2018 року виник борг  сумі 577,6 тис. грн., з яких 349,7 тис. грн. –  прострочена заборгованість.

  За цей період проведено оздоровлення 143 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та 35 дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням відбувається шляхом укладення трьохсторонніх угод між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту. Виплачено грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки для 36 осіб.

  Проведено велику роботу по формуванню черги на 2019 рік, на забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які є потерпілими внаслідок аварії на ЧАЕС категорії І та дітей – інвалідів по ЧАЕС. Всього прийнято 368 заяв на забезпечення санаторно-курортною путівкою від  громадян, які є постраждалими від аварії на ЧАЕС категорії І та 50 заяв від  батьків дітей, які мають інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою. На виплату грошовою компенсації замість путівки подало документи 52 особи.

  На забезпечення безоплатним харчуванням 5910 дітей, які навчаються в закладах освіти, що розташовані на радіоактивно забрудненій  території Любешівського району для організатора харчування ТЗоВ «Атомсервіс» були перераховані кошти у сумі  12 420,1 тис. грн.

  За 10 місяців 2018 року було виплачено  2 352,9 тис. грн.  грошової компенсації на харчування для 6438 учнів шкіл та Любешівського технічного коледжу Луцького технічного Луцького національного технічного університету.

  Щорічна одноразова допомога на оздоровлення нарахована та виплачена для 815 осіб, які мають інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою на суму 87,4 тис. грн.

  Управлінням своєчасно здійснюється  призначення і виплата грошової компенсації вартості продуктів харчування для 815 громадян, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесених до першої категорії  та учасників ліквідації наслідків аварії. З початку року  за цим напрямком програми з державного бюджету профінансовано  2 697,5 тис. грн.

  Для 1263 громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС відшкодовано витрати за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами на суму 1 060,9 тис. грн., 39 громадянам відшкодовано витрати за надані послуги з безкоштовного зубопротезування на суму 117,5 тис. грн.

  Одночасно, управлінням проводиться робота по підготовці документів на розгляд регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  З початку року для потерпілих від наслідків Чорнобильської катастроф видано 368 посвідчень

  Здійснюється відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги. Станом на 01 листопада.2018 року нараховано пільг на суму 3 410,1 тис. грн. В середньому пільгою на ЖКП щомісяця користується 2310 пільговиків. На сьогоднішній день заборгованість по виплаті пільг на ЖКП становить 55,0 тис. грн. (газопостачання, електроенергія).

  Проведено нарахування компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 3 981,6 тис. грн. 331 ветеранам війни, 98 пільговикам за професійною ознакою, 2136 особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС, 408 багатодітним сім’ям.

  У поточному році управлінням розпочата робота по забезпеченню  виплати соціальної стипендії студентам вищих навчальних закладів. На основі звітів навчального закладу формуються заявки та перераховуються кошти, з початку року забезпечено отримання стипендій на суму 207199 грн. для 55 осіб, кількість здійснених виплат з початку року – 200.

  Виплачується компенсація за проведення поховання учасників бойових дій, з початку року звернулось 15 осіб, яким виплачено 26116 грн.

  Відділом по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та осіб з інвалідністю постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо проведення санаторно-курортного оздоровлення, психологічної реабілітації учасників АТО та забезпечення пільгами ветеранів війни та осіб з інвалідністю.

  На обліку для одержання санаторно-курортного лікування перебуває 235 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, 10 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 15 ветеранів війни та 51 учасник антитерористичної операції.

  Відповідно до бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації,забезпечення санаторно-курортним  лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції» протягом 10 місяців 2018 року направлено на професійне навчання 5 учасників, на що спрямовано 26 тис.100 грн. Спеціальність водія категорії «Д» та «С» отримають 5 чол.

  На психологічну реабілітацію направлено 2 учасників АТО на суму 14 тис. 850 грн.

  Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням  у 2018 році оздоровилось 14 учасників АТО на суму 114 тис. 515 грн.

  Відділом по соціальному обслуговуванню пенсіонерів та осіб з інвалідністю проводиться видача путівок для ветеранів війни, в порядку черговості у міру надходження путівок. Пройшли санаторно-курортне лікування 8 осіб з інвалідністю внаслідок Великої Вітчизняної війни.

  Забезпечено санаторно-курортним  лікування 15 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства за рахунок коштів ,передбачених  у державному бюджеті за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів» шляхом відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам на суму 116 тис.193 грн.

  Згідно даної програми  забезпечено 84 осіб з інвалідністю  технічними  засобами  реабілітації шляхом укладання трьох та двохсторонніх договорів та  відшкодування вартості технічного засобу реабілітації підприємствам виробникам  на суму 1 млн. 126 тис. 930 грн.

  На черзі для одержання автомобілів перебуває 115 осіб з інвалідністю. Проведена виплата компенсації на бензин та технічне обслуговування для  115 осіб на суму 43 тис. 840 грн.

  Протягом звітного періоду виплачено компенсації вартості санаторно-курортного лікування для 52 осіб з інвалідністю – на суму 20 тис. 892 грн.

  Виплачено одноразову грошову допомогу для малозабезпечених осіб району з державного бюджету для 9 осіб на суму 6тис.370грн.

  Проведена виплата для ветеранів війни одноразової грошової допомоги до 5 травня для 998 осіб на суму 1 млн.114 тис. 790 грн.

  Встановлено статус та видані для 6 осіб «Посвідчення члена сім’ї загиблого». Для 27осіб видані «Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни» та для 5 осіб посвідчення «Ветеран праці», для 58 особам посвідчення,особам,які отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю.

  Видано для 12 ветеранів війни  листи-талони на проїзд та для 15 осіб з інвалідністю довідки на проїзд .

  У  стаціонарне відділення для постійного проживання с. Бучин видано 5 путівок.

  До Волинського обласного Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю направлено 8 дітей з інвалідністю  для проходження реабілітації та 2 дітей до реабілітаційного центру м. Трускавець.

  Управлінням здійснюється постійний контроль за правильністю призначення і виплати пенсій. За 10 місяців перевірено 205 пенсійних справ, призначених управлінням Пенсійного фонду. Також перевірено 476 справ щодо правильності перерахунків.

  Проводяться перевірки та оцінка якості по наданню соціальних послуг .

  В районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 5 дітей та 3 прийомних сім’ї в яких виховується 8 дітей. Станом на 01 листопада 2018 року прийомним сім’ям та будинку сімейного типу нараховано та виплачено допомогу на суму 710 тис. 595 грн.

  У взаємодії з відділенням поліції, центром соціальних служб, службою у справах дітей проводиться робота щодо попередження насильства в сім’ї, так з початку року в районі зареєстровано 48 звернень щодо насильства в сім'ї, з них надійшли від жінок 48 (100%) звернень. З метою вирішення таких суспільних проблем, як насильство в сім’ї, торгівля людьми, рівноправної участі жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в районі реалізується Районна комплексна програма з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних праві і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року. Також район охоплює Державна цільова соціальна програма протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. На даний час в районі не виявлено осіб, що постраждали від торгівлі людьми.

  Управління забезпечує виконання районної цільової Програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 грудня 2014 року № 31/11. Районної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018рік, брало участь, як спів розробник Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей району на 2016-2020роки, Районної комплексної програми з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2021року.

  Згідно Програми проводиться фінансування на проведення різних заходів в районі: забезпечення діяльності «мобільного соціального офісу», надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах ( на лікування тяжкохворим, на випадок пожежі та іншого стихійного лиха), надання щомісячної допомоги родинам, які втратили синів в Афганістані та в зоні антитерористичної операції, надання допомоги до річниці Чорнобильської катастрофи; відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, дня ветерана, дня захисника України; надання матеріальної допомоги мобілізованим, військовослужбовцям, (жителям Любешівського району), які зазнали ушкодження (поранень, контузії, травми, каліцтва)  та матеріальної допомоги сім ям загиблих військовослужбовців  на поховання (особі , яка здійснила поховання).

  Протягом 10 місяців за одноразовою допомогою звернулося 40 громадян, яким виплачено коштів на суму 30887,82 грн.  До  визначних дат виплачено  одноразові допомоги  28 особам на суму  8000,00 гривень  та вручено 23 продуктових набори на суму 3200,00 гривень.  Надана  щомісячна допомога родинам, які втратили синів в Афганістані та у зоні антитерористичної операції на суму 10156,00 гривень  (5 осіб 2 місяці та 4 особи 10 місяців). На забезпечення діяльності «мобільного соціального офісу» було використано 17000,00 гривень. На дані кошти було придбано бланки, журнали, швидкозшивачі, папір та заправка катріджів.

  Надавалась фінансова підтримка громадській організації, яка функціонує  в районі,  Любешівській територіальній первинній організації  УТОС 1200 грн.

   

  Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

  Переглядів 365 Останнє редагування Вівторок, 20 листопада 2018 15:17
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua