Версія для друку
Середа, 30 травня 2012 08:32

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Назва розділу  Документи 

  «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Любешівського району»

Метою прийняття даного розпорядження голови районної державної адміністрації є визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Любешівської районної державної адміністрації http://www.lbsadm.gov.ua в рубриці «регуляторна політика»

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб у письмовій та електронній формі надсилаються Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва   ( далі- уповноваженому органу) та  Любешівській райдержадміністрації (далі-розробнику) протягом 1 (одного) місяця з дня його оприлюднення (до 7.11.2013 року).

         Адреса уповноваженого органу: 01011, вул. Арсенальна, 9/11, м.Київ, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.(044) 285-05-55, факс 254-43-93.  

Адреса розробника: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул.Незалежності,53, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації; Тел. 03362) 30090, 21490, факс 30073,е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(завантажити)

 «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення робочого органу – підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи постійно діючого конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Любешівського району»

 Зміст проекту:                       Поштова та електрона адреса розробника проекту.                       Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.                       Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17.00 годин 17 липня 2013 року.

Метою видання даного розпорядження голови районної державної адміністрації є визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідання постійно діючого конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району»

Поштова адреса: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул. Незалежності,53, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації;

Тел.(факс)(03362) 30090, 21490

Електрона адреса: Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено в газеті «Нове життя» від 14.06.2013 року та на офіційному сайті Любешівської районної державної адміністрації http://www.lbsadm.gov.ua в рубриці «регуляторна політика»

5.         Спосіб надання зауважень та пропозицій  - письмово за адресою: 44200, Волинська область, смт Любешів, вул. Незалежності,53, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації;; тел.(факс) (03362) 30073

(завантажити)

 

завантажити

 

завантажити

 

 

 

 

 

 

                      
Переглядів 4361 Останнє редагування П'ятниця, 01 серпня 2014 10:24

Схожі матеріали