24 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2019
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  11 травня у Пенсійному фонді України під час засідання круглого столу відбулось обговорення проекту Антикорупційної програми Фонду та його органів на 2019-2020 роки. Серед учасників зібрання – представники інститутів громадянського суспільства й фахівці Пенсійного фонду.
  Пенсійний фонд України продовжує розповідати регіональним засобам масової інформації про електронні сервіси веб-порталу. Сьогодні, 11 квітня, прес-конференція відбулась для журналістів Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.
   Прес-тур містами України про сервіси веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду продовжується. І сьогодні, 16 квітня,  прес конференція для журналістів Кіровоградської, Полтавської та Сумської областей відбулась у Полтаві. Спікери заходу – заступник Голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Фонду в Полтавській області Сергій Гаврилко.
  Питання створення центрів ретроконверсії (переведення паперових пенсійних справ у електронні) обговорили 18 квітня під час зустрічі Голови правління Пенсійного фонду Євгенія Капінуса з керівниками головних управлінь Фонду. 
  Пенсійний Фонд України протягом цього року запроваджує новий сервіс веб-порталу електронних послуг – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”. Про це повідомив під час регіональної прес-конференції у Харкові заступник Голови правління Пенсійного Фонду Владислав Машкін.
  Середня сума підвищення пенсій з 1 березня 2019 року для осіб, пенсії яких підлягали перерахунку, складає 514 гривень. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр україни Павло Розенко.
  З метою приведення пенсійних виплат у відповідність до актуальних економічних змін, з 1 березня 2019 року проведено автоматичну індексацію пенсійних виплат відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
  Пенсійним фондом України 25 лютого згідно із затвердженим графіком завершено фінансування пенсійних виплат. У лютому на виплату пенсій спрямовано 30,97 млрд грн.
  Станом на 15.02.2019 року на виплату пенсій спрямовано 20 909,7 млн грн (66,0 % потреби в коштах лютого 2019 року).   Фінансування та виплата пенсій здійснюються згідно затвердженого графіку.
  Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, за грудень 2018 року в сумі 9095 гривень 46 копійок, за 2018 рік в сумі 7810 гривень 88 копійок.
  Звітуючи  про роботу, начальник головного управління Фонду у Рівненській області Василь Петняк зазначив, що у 2018 році забезпечено виплати пенсій та грошової допомоги 297,2 тисячі осіб. У тому числі 11,4 тисячі пенсіонерам силових структур і 715 громадянам України, які переселились з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, тимчасово окупованих Російською Федерацією, та окремих районів Донецької та Луганської областей. Призначено 9,6 тисячі нових пенсій.
  На завданнях, які стоять перед фахівцями органів Пенсійного фонду України у 2019 році наголосила заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко під час засідань колегій при начальниках головних управлінь Пенсійного фонду України в Сумській та Чернігівській областях.
  01.02.2019 року Пенсійним фондом згідно затвердженого графіку розпочато фінансування пенсійних виплат лютого поточного року.   На пенсійні виплати спрямовано 1 139,5 млн. грн.
  З січня 2019 року до переліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, визначених у пункті 9 статті Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» віднесено осіб, які фактично здійснюють догляд за хворою дитиною.
  Станом на 15.01.2019 на виплату пенсій спрямовано 18 797,9 млн. грн., що становить 59,8 % потреби в коштах січня 2019 року.
  Як бути особам, котрі не підлягали державному соціальному страхуванню? Вихід є - соціальне страхування на добровільних засадах. Відомо, що головною умовою для визначення права на призначення пенсії є наявність страхового стажу, тобто періоду (строку), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню і за яку сплачувались страхові внески.
  Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запевняє, що за умови наявності ресурсу у Пенсійному фонді України, підвищення пенсій людям, котрі мали великий трудовий стаж, але низьку зарплату, відбудеться вже у цьому році. Про це він сказав в ефірі «5 каналу». «Підвищення пенсій тим людям, які мають великий трудовий стаж і маленькі заробітні плати, з якими вони виходили на пенсію, і через це мають невеличкі пенсійні виплати, - це наступний етап пенсійної реформи. Зокрема, необхідно внести зміни до чинного законодавства. Є звернення Президента України до Уряду щодо цього, є відповідні ініціативи Уряду», - сказав він.
  Документи, необхідні для призначення пенсії:
  Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких – автоматичне підвищення пенсій в залежності від можливостей економіки, а не політичних обіцянок. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
  17 квітня Посол США в Україні Марі Йованович, в рамках допомоги США у сфері покращення послуг Пенсійного фонду України та подальшої реалізації пенсійної реформи, передала Пенсійному фонду України Свідоцтво про право власності на серверну систему «Oracle» вартістю 1 млн доларів.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua