16 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  COVID-19
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2020
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • Конкурс на заміщення посад
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  01.11.2019 року Пенсійним фондом згідно затвердженого графіку розпочато фінансування пенсій. На пенсійні виплати спрямовано 563,2 млн. грн.
  Пенсійним фондом України у серпні презентовано сервіс призначення пенсії в «один дотик». Новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та всі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.
  Про те, за якими критеріями розраховується пенсія йшла мова із заступницею Голови правління Пенсійного фонду України Ірини Ковпашко сьогодні, 5 вересня, під час ранкового ефіру програми «Доброго ранку, Країно» телеканалу UA: Перший.
  З метою підвищення рівня поінформованості громадян про найбільш важливі питання пенсійного забезпечення Пенсійний фонд України за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору в Україні” підготував серію роликів (на правах соціальної реклами).
  У I півріччі 2019 року до Контакт-центру Пенсійного фонду України надійшло близько 374 тисяч телефонних дзвінків з різних куточків України. Середня кількість дзвінків в день – 2 790. Найчастіше до Контакт-центру телефонували жителі міста Києва (21,0 %), Донецької (16,8 %), Дніпропетровської (11,2 %), Харківської (6,7 %), Луганської (6,7 %), а також Запорізької (3,9 %), Київської (3,8 %), Одеської (3,3 %), Полтавської (2,9 %) та Львівської (2,7 %) областей.
  Для забезпечення достовірності інформації про особу в електронних пенсійних справах Пенсійний фонд здійснює перевірку актуальності даних про паспортні документи, які наявні у зазначених справах, на підставі інформації Державної міграційної служби.
    Затверджено за квітень 2019 року показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, в сумі 8 664 гривень 25 коп.
  11 травня у Пенсійному фонді України під час засідання круглого столу відбулось обговорення проекту Антикорупційної програми Фонду та його органів на 2019-2020 роки. Серед учасників зібрання – представники інститутів громадянського суспільства й фахівці Пенсійного фонду.
  Пенсійний фонд України продовжує розповідати регіональним засобам масової інформації про електронні сервіси веб-порталу. Сьогодні, 11 квітня, прес-конференція відбулась для журналістів Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.
   Прес-тур містами України про сервіси веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду продовжується. І сьогодні, 16 квітня,  прес конференція для журналістів Кіровоградської, Полтавської та Сумської областей відбулась у Полтаві. Спікери заходу – заступник Голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Фонду в Полтавській області Сергій Гаврилко.
  Питання створення центрів ретроконверсії (переведення паперових пенсійних справ у електронні) обговорили 18 квітня під час зустрічі Голови правління Пенсійного фонду Євгенія Капінуса з керівниками головних управлінь Фонду. 
  Пенсійний Фонд України протягом цього року запроваджує новий сервіс веб-порталу електронних послуг – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”. Про це повідомив під час регіональної прес-конференції у Харкові заступник Голови правління Пенсійного Фонду Владислав Машкін.
  Середня сума підвищення пенсій з 1 березня 2019 року для осіб, пенсії яких підлягали перерахунку, складає 514 гривень. Про це у ході селекторної наради повідомив Віце-прем’єр-міністр україни Павло Розенко.
  З метою приведення пенсійних виплат у відповідність до актуальних економічних змін, з 1 березня 2019 року проведено автоматичну індексацію пенсійних виплат відповідно до частини 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
  Пенсійним фондом України 25 лютого згідно із затвердженим графіком завершено фінансування пенсійних виплат. У лютому на виплату пенсій спрямовано 30,97 млрд грн.
  Станом на 15.02.2019 року на виплату пенсій спрямовано 20 909,7 млн грн (66,0 % потреби в коштах лютого 2019 року).   Фінансування та виплата пенсій здійснюються згідно затвердженого графіку.
  Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, за грудень 2018 року в сумі 9095 гривень 46 копійок, за 2018 рік в сумі 7810 гривень 88 копійок.
  Звітуючи  про роботу, начальник головного управління Фонду у Рівненській області Василь Петняк зазначив, що у 2018 році забезпечено виплати пенсій та грошової допомоги 297,2 тисячі осіб. У тому числі 11,4 тисячі пенсіонерам силових структур і 715 громадянам України, які переселились з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, тимчасово окупованих Російською Федерацією, та окремих районів Донецької та Луганської областей. Призначено 9,6 тисячі нових пенсій.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua