Версія для друку
Неділя, 10 травня 2020 09:19

Вітання голови райдержадміністрації Юлії Подерні-Масюк до Дня Матері

Любі наші Матері!

Щиро вітаю Вас із чудовим святом – Днем матері!

У долі кожної людини найкраще й найсвітліше пов’язане з Матір’ю – уособленням ніжності і тепла, доброти і щедрості душі. Кожен знає, що у материнському серці – безмежний океан тепла, любові, терпіння і самопожертви. Їй даруємо свої радості, до неї приходимо у тяжкі хвилини. І ніхто не дасть такої мудрої поради, як вона.

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. Не стане слів, аби подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за тепло вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. 
Нехай сьогоднішнє свято стане Днем вдячності нашим Матерям! І тим, хто вже став бабусею для наших дітей, і майбутнім молодим мамам, хто сьогодні носить під серцем нове покоління України.

Низький уклін Вам, дорогі жінки, чиї сини та доньки сьогодні завдяки Вашому вихованню в дусі любові до своєї Батьківщини мужньо боронять нашу землю на Сході.

Дорогі наші мами! Від усієї душі бажаю Вам бути завжди молодими та усміхненими, нехай ваших скронь не торкається сивина, а очі плачуть тільки від щастя! Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у Ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.

Зі святом Вас!

 

З повагою

голова Любешівської районної державної адміністрації Юлія ПОДЕРНЯ-МАСЮК

Переглядів 181