14 серпня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  COVID-19
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2019
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • Конкурс на заміщення посад
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Які зміни внесли до обласного бюджету 2020
  Неділя, 15 березня 2020 19:27

  Які зміни внесли до обласного бюджету 2020

  Під час внесення змін до обласного бюджету на 2020-й рік депутати Волинської обласної ради на засіданні сесії, що відбулася 12 березня 2020-го року, підтримали більшість пропозицій облдержадміністрації щодо розподілу вільного залишку коштів обласного бюджету, що утворилися на 1 січня 2020 року.

  Також за ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка на розгляд сесії внесли ще два фінансові питання, які депутати обласної ради підтримали. Зокрема, про збільшення розміру кошторисної заробітної плати будівельникам області з 10 100 грн до 14 640 грн та виділення з обласного бюджету 100 тис. грн на матеріально-технічне забезпечення Національної гвардії України.

  Щодо внесення змін до бюджету, то мова йшла про 351,5 млн грн, з яких 44,7 млн грн становив вільний залишок коштів, 302,5 млн грн - кошти цільових субвенцій з державного бюджету та 4,3 млн грн – залишки коштів спеціального фонду бюджету.

  Як розподілити кошти, Волинська ОДА пропонувала, враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів обласного бюджету. Тож прийняті зміни, в першу чергу, потрібні для вирішення питань функціонування обласних закладів освіти та охорони здоров’я та підтримки регіональних програм розвиту області.

  Так, додатково до врахованих у бюджеті видатків на утримання дорожньої інфраструктури, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету спрямують 43,7 млн гривень.

  Понад 160 млн грн залишків коштів цільового фінансового ресурсу з державного бюджету спрямовується на продовження робіт з розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості (будівництва і капітального ремонту сільських амбулаторій, придбання автотранспорту для них).

  Майже 23,9 млн грн залишків цільових коштів буде спрямовано у 2020 році на закінчення спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.
  Також слід зазначити, що з прийняттям змін до бюджету розблоковано питання придбання у цьому році за рахунок залишків коштів освітньої субвенції шкільних автобусів (22,4 млн грн), ремонту та придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти (13,8 млн грн), забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти (11,0 млн грн), оснащення закладів загальної середньої освіти обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторіями (25,2 млн гривень). Включення цих коштів до бюджету дозволяє спростити процес погодження конкретних напрямків їх використання з Міністерством освіти і науки України.

  Ще частину коштів, а саме 4,6 млн грн із вільного залишку, за пропозиціями облдержадміністрації спрямували на вирішення значної частину питань протипожежного захисту в закладах соціально-культурної сфери; 3,5 млн грн – на підтримку волинян, які опинились у складних життєвих обставинах; та 2 млн грн передбачили як співфінансування коштів, що передаються на розвиток області з державного бюджету.
  Разом із цим, частину пропозицій розподілу, підготовлених обласною державною адміністрацією, на суму понад 47 млн грн депутатська більшість не підтримала. Хоча це, своєю чергою, у частині випадків суттєво ускладнює питання організації виконання обласного бюджету, в тому числі залучення в область коштів з державного бюджету.

  Для прикладу, депутатським корпусом не підтримано включення до бюджету коштів для співфінансування реконструкції санаторію „Лісова пісня” обсягом 14,4 млн гривень. Нагадаємо, що реконструкцію «Лісової пісні» в області планували реалізувати за кошти Держаного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 50/50. Відсутність такого співфінансування унеможливлює залучення в область коштів з державного бюджету.

  Відмовилась обласна рада забезпечити співфінансування заходів спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту „Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” на суму 8 млн гривень, який, як зазначалось, має закінчитись у цьому році.

  Не вирішеним в умовах старту з 1 квітня 2020 року другого етапу медичної реформи залишилось питання оплати енергоносіїв та комунпослуг у закладах охорони здоров’я (не підтримано пропозиції ОДА щодо спрямування 4,3 млн гривень). Не підтримані також пропозиції облдержадміністрації щодо спрямування 1,2 млн грн з обласного бюджету на заходи протипожежного захисту у закладах охорони здоров’я.

  Тож, як і у попередніх роках, чи не найбільший обсяг коштів при розгляді змін до бюджету, депутатською більшістю перерозподілено для вирішення окремих питань на виборчих округах. У цілому з обласного бюджету місцевим бюджетам області передається близько 100 цільових субвенцій на загальну суму 18,1 млн гривень.

  Переглядів 113
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua