Версія для друку
Понеділок, 02 грудня 2019 09:04

Пам’ять Юрія Трохимука вшанували на місці вічного спочинку

1 грудня 2019 року у багатодітній сільській сім’ї Трохимуків з села Залаззя святкували б 31-й день народження наймолодшого сина Юрія. Проте, йому назавжди залишиться 26 років…

З метою гідного вшанування пам’яті Героя, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук, заступник голови районної ради Марія Чикида та завідувач сектору соціального захисту населення та охорони здоров’я управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Лариса Хомич відвідали могилу загиблого та вшанували світлу пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Юрій Трохимук був наймолодшим сином у багатодітній сім’ї, де виховувалось шість доньок і чотири сини. Строкову службу проходив у Борисполі, в артилерійських військах. У 2008 році повернувся з армії. Був призваний в першій хвилі мобілізації спочатку на Рівненський полігон, а пізніше – на Широкий Лан Миколаївської області. Молодший сержант, заступник командира взводу-командир відділення 51-ої окремої механізованаї бригади Загинув Юрій Трохимук 14 липня 2014 року під час переміщення в колоні пострілом ПТРК в районі с.Черемшине Луганської області. 
В селі, де народився воїн, центральна вулиця Радянська перейменована на вулицю Юрія Трохимука.

Указом Президента України№282/2015 від 23 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Відділ внутрішньої політики,організаційної 
роботи та інформаційних технологій апарату
районної державної адміністрації

Переглядів 212