26 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  COVID-19
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2020
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • Конкурс на заміщення посад
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Найсучасніше обладнання, що рятуватиме кардіохворих, відтепер є у Волинський обласній клінічній лікарні
  Понеділок, 18 листопада 2019 10:28

  Найсучасніше обладнання, що рятуватиме кардіохворих, відтепер є у Волинський обласній клінічній лікарні

  Обладнання загальною вартістю до 60 мільйонів гривень отримала Волинська обласна клінічна лікарня завдяки реалізації субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» проєкту Світового Банку і МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» для медзакладів вторинного та третинного рівнів надання допомоги. Оглянули новинки, аби дізнатися що саме змінилося на Волині у наданні допомоги кардіохворим, т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук та його заступник Валентин Цьось, який до того ж є керівником групи управління субпроєктом.

  Слід відзначити, що у другій фазі закупівель субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» проєкту Світового Банку і МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» для медзакладів вторинного та третинного рівнів надання допомоги придбали техніки, інструментарію та розхідних матеріалів на загальну суму 3 815,9 тисячі доларів США.

  Довідково: Станом на 30 червня 2019 року з переможцями закупівлі ICB 6.2.2.2. підписали такі договірні угоди:

  Лот №1 (Кардіореанімаційне обладнання ) - ТОВ «ДМ-ПРОЕКТ», 521 453,80 EUR;

  Лот №2 (Апарати ультразвукової діагностики) - Philips medical systems Nederland B.V, 557 167,00 EUR;

  Лот №4 (Апарат штучного кровообігу) - ТОВ «ДМ-ПРОЕКТ»,   349 569,00 EUR;

  Лот №5 (Хірургічні налобні освітлювальні та оптичні системи. Інструменти для проведення кардіохірургічних операцій) - ТОВ «ТЕХМЕДКОНТРАКТ», 165 000,42 USD;

  Лот №6 (Лабораторне обладнання та витратні матеріали для визначення біохімічних показників) - ТОВ «Діалог-Діагностікс», 447 443,56 EUR;

  Лот №7 (Витратні матеріали для стентування та коронарографії) - ТОВ «ІРИДІУМ», 646 846,50 USD;

  Лот №8 (Рентгенконтрастна йодовмісна речовина для проведення стентування та коронарографії) - ТОВ «Людмила Фарм», 104 274,63 USD;

  Лот №9(Система медичного лікувального газозабезпечення) - ТОВ «АЛВІ-ЛАЙН», 7 456 690,00 ГРН;

  Лот №10 (Кардіохірургічне обладнання та інструменти для проведення малоінвазивних втручань)- ТОВ «ТЕХМЕДКОНТРАКТ», 365 398,58 USD.

  Так, з вересня по листопад поточного року надійшла чергова партія найсучаснішого якісного обладнання. Нині більшість із закупленого – уже у лікарнях.

  Зокрема, перелік обладнання для Волинської обласної лікарні нараховує понад 40 позицій. З поміж яких – апарат наркозно-дихальний Primus (виробництва Dragerwerk AG&Co.KGaA, Німеччина), дефібрилятор-монітор Corpuls 3 (виробництва GS Elektromedizinische Gerate G. Stemple GmbH, Німеччина), насос шприцевий інфузійний Aitecs 2016 (виробництва UAB Viltechmeda, Литва, монітор пацієнта Vista 120 ( виробництва Dragerwerk AG&Co.KGaA, Німеччина) центральна станція моніторингу Infinity Central Station (виробництва Dragerwerk AG&Co.KGaA, Німеччина), апарат штучної вентиляції легенів Carina (виробництва Dragerwerk AG&Co.KGaA, Німеччина), ультразвукові системи Philips, апарат штучного кровообігу HL 20 (виробництва Maquet Cardiopilmonary GmbH, Німеччина), хірургічні налобні освітлювальні та оптичні системи, інструменти для проведення кардіохірургічних операцій (комплект), аналізатори Cobas виробництва (Roche Diagnostics GmbH), рентгенконтрастна йодовмісна речовина для проведення стентування та коронарографії, торакоскопічний комплекс, електрокоагулятор, інструмент для біполярного заварювання і різання судин, дрібний і якісних (а отже – дорогий) інструментарій для кардіохірургічних операцій  із зупинкою серця.

  Окрім цього, до кінця року у ВОКЛ, а також Луцьку міську клінічну та Ковельську центральну районну лікарню мають надійти витратні матеріали для стентування та коронарографії.

  Варто наголосити, що розповідали про закуплене обладання із захопленням та наголошували, що це не лише значно покращить діагностування та якість втручань, а й полегшить роботу кардіохірургам. Адже чим більше знає кардіохірург до операції – тим якісніше він її проведе.

  Зокрема, відтепер у обласній лікарні наявне інноваційне ультразвукове обладнання, що яке дає детальніші та глибші результати сканування. Також це кардіологічний апарат, який має опцію, що оцінює систолічну глобальну та поперечну деформацію. Дає точну і швидку діагностику міокарду лівого шлуночка. Раніше такі аналізи були доступні за допомогою МРТ

  До слова, усі апарати обладнані потужними робочими станціями. Тобто, якщо поступає хворий у важкому стані, об’ємний датчик дозволяє практично за кілька секунд провести обстеження, аби з’ясувати куди спрямувати пацієнта.

  Також наявне обладнання, яке може встановити ступінь фіброзу печінки, що в принципі дозволяє замінити гістологію. Та в основному апарат призначений для супутньої кардіографічної патології.

  Окрім того, в закладі є найкращий ангіограф за технічними складовими. Як розповів, директор офіційного дистрибютора – фірми, яка поставила найдорожче і найсучасніше обладнання (виробництва Philips Medical Systems B.V) Андреас Еске, такий лише один знаходиться у Києві. Особливість полягає у тому, що обладнання можна комбінувати для двох різних досліджень. Зокрема, можна одночасно проаналізувати два знімки: рентгенографію та ультразвукове дослідження. Також це унікальне обладнання із точки зору ангіопластики. Такого рівня техніка використовується навіть не усюди у клініках третинного рівня у США.

  - В рамках нашої роботи нам доводиться працювати у багатьої областях, тож нам є з чим порівняти. Але за результатами реалізації проекту, який підходить до кінця, Волинь однозначно являється однією із тих областей, де успішно реалізована ідея цього проекту. Адже ідея полягає не лише у постачанні техніки. Та техніка, яка встановлена у Волинській обласній лікарні, відповідає вищому світовому рівню. Це стосується як приладів діагностування, так і апаратури операційного втручання типу ангіопластики, ангіографії чи відкритих операцій. Треба віддати належне, адже Волинь змогла реалізувати такий потужний проект, аби забезпечити для своїх жителів такий рівень медичного обслуговування. Цим справді треба пишатися та хизуватися перед усією Україною. Це все зроблено професіонально з усіх точок зору, як з технічної сторони, так і логістичної, - сказав Андреас Еске.

  Підтвердив слова представника фірми-дистрибютора і головний лікар Іван Сидор, який відзначив – обладанням, яке поставили у ВОКЛ, може похизуватися далеко не кожен, адже усе виконано за останнім словом техніки. Частина апаратів є або єдиними в Україні, або їх просто одиниці.

  - Ми усі мали нагоду побачити усе на власні очі. Безперечно, це найкраща лікарня в нашій країні. І це стосується як і найсучаснішого обладнання, яке ми сьогодні побачили, так і фахових спеціалістів, які тут працюють. Тому, в першу чергу, дякую усім, хто долучився до створення таких потужних умов. Про це свідчить і та кількість операцій, які роблять тут не для жителів області. Сюди їдуть навіть з інших областей. Тут, без перебільшення, готові до будь-якої проблеми в будь-який час. Дуже тішуся тим, що побачив, - резюмував т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 194
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua