Версія для друку
Понеділок, 04 листопада 2019 14:50

Українських держслужбовців запрошують на стажування у МЗС Німеччини

Федеральне мінітерство закордонних справ Німеччини запрошує 15 молодих співпробітників державних установ України пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках «High Level Experts Programme» навесні 2020 року. 

Програма стажування HLEP  для молодих держслужбовців з України була започаткована Міністрами закордонних справ ФРН та України у 2005 році. У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та інших органів влади, вивсчти функціонування німецького адміністративноно апарату та заглянути у багатогранність міжнародних відносин.

Програма, що відбудеться у 2020 році з 27 квітня по 18 травня, охоплює вузькоспеціалізовані семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких иа європейських міст.

Робоча мова учасників програми – англійська.

Участь у стажуванні High Level Experts Programme можуть брати:

державні службовці України (національного, регіонального або комунального рівня); які ще не досягли 40-річного віку; володіють відмінним знанням англійської мови; мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у середній ланці державного управління; цікавляться українською та німецькою політикою.

Від кандидатів очікується подання:

мотиваційний лист англійською мовою, в т.ч. дані про основне коло фахових інтересів (макс. 1 сторінка), CV/коротка біографічна довідка (в т.ч. особиста електронна пошта і номер мобільного телефону) англійською мовою із фотокартками паспортного формату; довідка роботодавця про те, з якого часу і в якій функції працює в нього кандидат (українською мовою).

Поданий вище перелік документів надсилається поштою до політичного відділу Посольства Німеччини у Києві (вул. Богдана Хмельницького,  25, 01901, м.Київ) до 30 листопада 2019 року.

Усі учасники отримають загальну суму на транспортні витрати, а також добові гроші, безкоштовне помешкання а Берліні та страхування на період перебування у Німеччині.

Додаткова інформація та питання з приводу програми стажування в МЗС Німеччини за електронною адресою pol-30@kiew/diplo.de.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Переглядів 195