Версія для друку
Понеділок, 08 квітня 2019 13:53

Волинянам проведуть безплатні аналізи на холестерин

Скринінгові обстеження триватимуть упродовж тижня

Аби прожити багато чудових років без недуг, людям вкрай важливо запобігати виникненню тих хвороб, які залежать від способу життя. А ще – регулярно з профілактичною метою приходити до лікаря та здавати аналізи на основні показники.

Відслідковувати холестерин – це запобігати виникненню проблем із серцем і судинами. І завдяки субпроекту World Bank Ukraine «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» краяни зможуть зроби це безкоштовно з 13 по 19 квітня 2019 року. Адже за кошти позики для амбулаторій загальної практики придбали біохімічні аналізатори крові та тест-смужки для них для вимірювання рівня холестерину. Певну кількість тестів усі центри первинної медичної допомоги краю використають для проведення скринінгового дослідження вмісту загального холестерину в крові серед населення. Усі інші – для обстежень пацієнтів під час їхніх візитів до амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Докладніше про те, за якою адресою з 15 по 19 квітня й у яких населених пунктах можна буде зробити ці дослідження, ми повідомимо наступного тижня.

А лучан і гостей міста запрошуємо для проведення скринінгового дослідження вмісту загального холестерину в крові на захід, присвячений Всесвітньому дню здоров’я, що проводитиметься 13 квітня 2019 року Волинським обласним центром здоров’я в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

Сподіваємося на вашу небайдужість до власного здоров’я!

Переглядів 205