Версія для друку
Четвер, 14 березня 2019 08:34

Звернення голови райдержадміністрації Сергія Фесика з нагоди Дня українського добровольця

Шановні любешівці!

Рішенням Верховної Ради України від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, 14 березня  країна відзначає День українського добровольця. У цьому святі – героїзм українських чоловіків та жінок.

Ця дата вибрана не випадково: саме у ці дні п’ять років тому розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, який сформувався з лав Самооборони Майдану, і саме  у березні 2014 року добровольці  вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, інженери рушили з барикад у центрі Києва на Донбас – боронити Україну.  Залишивши  роботу і сім’ю, змінивши теплі домівки на холодні окопи і бліндажі, вони добровільно вирушили у зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність своєї країни. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Серед них чимало й любешівців, які постали на захист східних кордонів країни. 

Прийміть щиру подяку за вашу рішучість і відвагу, за мужність і відданість своєму громадянському обов’язку. Ви є прикладом патріотизму і самовідданості для української молоді, для сьогоднішнього покоління військовослужбовців,

Шановні добровольці! Бажаю Вам витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень, міцного здоров'я на довгі роки, щастя, добробуту, злагоди у родинах та мирного неба над головою!

З повагою голова районної державної адміністрації
Сергій Фесик

Переглядів 112