Версія для друку
Четвер, 06 грудня 2018 18:13

Двоє юнаків проходитимуть альтернативну (невійськову) службу

Відповідні рішення були прийняті під час засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, яка проходила сьогодні, 6 грудня 2018 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Фесика.

Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової  служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і, вони належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю статуту (перелік таких організацій затверджений Постановою Кабміну від 10.11.1999 року № 2066).

На засіданні комісії було розглянуто дві заяви від мешканців сіл Деревок та Седлище Любешівського району про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями.

За результатами розгляду наявних матеріалів комісією відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» було ухвалене рішення щодо направлення юнаків  для проходження  альтернативної служби на підприємства селища, при умові придатності їх до строкової військової служби, що встановлюється призовною комісією.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
та інформаційних технологій апарату районної 
державної адміністрації

Переглядів 302