22 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2019
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>На Волині готуються до проведення інвестиційного бізнес-форуму «Volyn invest 2018»
  П'ятниця, 06 липня 2018 14:26

  На Волині готуються до проведення інвестиційного бізнес-форуму «Volyn invest 2018»

  21 вересня 2018 року в місті Луцьку у торгово-розважальному центрі «Промінь» заплановано проведення інвестиційного бізнес-форуму «Volyn invest 2018», основним завданням якого є представлення інвестиційної привабливості Волинської області.

  Це стало відомо під час наради робочої групи щодо підготовки та координації форуму, що відбулась 5 липня 2018 року. Зокрема члени робочої групи обрали лого майбутнього заходу й обговорили основні етапи підготовки.

  Позаяк основна мета форуму – демонстрація переваг області та пошук потенційних інвесторів, то слід відзначити, що підтвердили свою участь у заході вже ряд делегацій з-за кордону. Серед них – делегації з Індії, Китаю, Австрії, Польщі й багатьох інших країн.

  Разом із цим, продовжать працювати над залученням й інших країн, адже, як зазначив радник голови облдержадміністрації Валерій Криворог, на Волині є що показати.

  Обговорили й концепцію майбутнього заходу. Так, формат форуму передбачає програму, що складатиметься з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвятять питанням: «зелена економіка», промисловість, логістика, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів. Для цього у приміщенні проведенні діятиме кілька платформ  (секцій) у трьох залах. У великому залі відбудеться презентаційна частина, удвох менших – секції, присвячені туризму, культурі та сільському господарству.

  Організаторами є обласна державна адміністрація, обласна рада, Волинська торгово-промислова палата та Асоціація міст України. Для підготовки форуму залучено депутатів обласної ради, голів ОТГ, міськвиконкомів та громадських організації. Тож бізнес-форум об’єднає близько 300 представників влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

  Фінансування заходу здійснюватиметься завдяки спонсорській допомозі соціально відповідального бізнесу Волинської області, а також Волинською облдержадміністрацією готується подання на найближчу сесію обласної ради (заплановано на 19.07.2018 р.) щодо виділення 120000 грн на організацію та проведення інвестиційного форуму.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Довідково: Форум знаходиться на стадії підготовки, але позитивні результати маємо вже сьогодні. Так, завдяки підготовки до заходу спостерігаємо пожвавлення в об’єднаних територіальних громадах, селищних та міських радах щодо ідей створення індустріальних парків на своїх територіях. Таким прикладом може бути «Ковель індастрі», який має на меті створити потужний логістичний термінал на прикордонній території та утворити на території технопарку нові експортоорієнтовані підприємства. До прикладу, Китайська торговельна асоціація проявила інтерес щодо побудови виробничих потужностей на території технопарку для виробництва екологічно чистого транспорту. Крім того, відбулись попередні переговори з Українською асоціацією розвитку дитячого та юнацького футболу, яка висловила готовність будувати спортивний комплекс з двадцяти футбольних полів з підігрівом. Комплекс стане базою тренувань для молодих футболістів Європи.

  Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені наступним питанням:

  1) «зелена економіка», промисловість, логістика, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;

  На Волині вже почався ремонт доріг за новими технологіями. Підрядною організацією ТОВ «ЕКСПОДОР» надавались послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги в с.Чорній, Турійського району завдовжки 1,65 км за технологією холодного ресайклінгу. Дорожня основа водонепроникна, не розмивається, морозо- і жаростійка. Термін служби досягає до 20 років і що дуже важливо – вартість дороги, зробленій за вищезгаданою новітньою технологією є в 2 рази нижчою, ніж за старим методом. Холодний ресайклінг – це технологія, яка включає повторне використання зношеного і зруйнованого дорожнього одягу, що зміцнюється (стабілізується) в’яжучими матеріалами, що дозволяє економити бюджетні кошти. Участю у форумі вже зацікавились наступні компанії: ТОВ «Унідор» (м.Луцьк), ТОВ «Експодор» (м.Київ), ТОВ «РостАгроСтар»(м.Миколаїв), ТОВ «АРЕС-ВЕСТ» (турецько-українське підприємство, м.Ковель).

  Ще одним важливим аспектом для обговорення на форумі є питання, які стосуються успішного впровадження енергоефективної політики держави, перспектив сталого розвитку, підтримки впровадження програм енергоефективності, розвитку енергоефекгивного потенціалу Волині. Серед зацікавлених є, до прикладу, наступні компанії «Еко Модуль – Україна» м.Харків(виробники якісних твердопаливних котлів), «Центр Розвитку сонячної енергетики» м. Луцьк(монтаж “під ключ” СЕС),«Енергетичний холдинг УКР-ТЕРМ» м.Київ (енергетична верба), «Комфорт Еко» м.Рівне(Очисні споруди води), «Інфініті Турбайн Енерго Проект» м.Київ(Когенерація),«Грінко» м. Київ.(оператор твердих побутових відходів), «Консорціум Сатурн-К», м.Київ(Енергоощадне обладнання).

  Крім того, на форум запрошуються представники двох провідних українських банків – АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», який є екобанком – активно підтримує проекти «зеленої економіки» та енергоощадності.

  Одним з аспектів форуму в галузі енергоефективності є сонячна енергетика, до якої посилений інтерес проявляють як європейські, так і китайські партнери, а саме – створення сонячних електростанцій. На форумі буде представлено ряд площадок з встановленими сонячними електростанціями, де потенційні замовники зможуть їх оглянути і отримати вичерпні консультації. Крім того китайські та індійські партнери пропонують виготовляти сонячні батареї на території одного з майбутніх технопарків області.

  2) Розвиток сільського та лісового господарств.

  Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 848 агропідприємств, із них – 600 фермерських господарств, а також 149,9 тисяч особистих селянських господарств. Чотири роки поспіль господарствами усіх категорій було зібрано понад 1 млн. тонн зернових та зернобобових культур. У поточному  році також очікується валове виробництво зернових культур більше ніж 1 млн тонн. Основні проекти зі  створення нових і реконструкції існуючих агропромислових підприємств – це історії успішних інвестиційних проектів. Наприклад, у ТзОВ «П’ятидні»  Володимир-Волинського району працює інженерно-агрономічний центр, який включає сучасний  насіннєвий завод європейського зразка потужністю 10 тонн за годину. Вартість проекту   91,8 млн грн., створено 30 нових робочих місць.

  Товариство «П’ятидні» завершує  будівництво елеватора зернового потужністю 65 тис. тонн одночасного зберігання олійних та зернових культур. Потужність відвантаження зерна на залізницю – 25 вагонів за добу. Планується створення 75 робочих місць.

  ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» інвестує 15 млн євро в програму модернізації, яку планують втілити в життя протягом п’яти років. У                    2017 році в планову модернізацію заводу було інвестовано близько 70 млн грн, що дало змогу збільшити обсяг переробки цукрових буряків на 600 тонн за добу.

  ТзОВ  «Біопаливно-енергетична компанія» запустила  біоетанольний завод (створено 80 робочих місць). Нині на біоетанольному заводі один етап з перероблення меляси, у перспективі будівництво біогазових установок, що створить так званий замкнутий цикл виробництва та найголовніше продукування нового продукту – біогазу.

  ПП «Агро-Експрес-Сервіс» відновило роботу Горохівського цукрового заводу, потужністю 6200 тонн цукрових буряків за добу (створено 420 робочих місць).

  Таким чином, аграрний бізнес області має динамічний розвиток, але одночасно є нові актуальні виклики та перспективи.

  На базі 14 лісогосподарських підприємств працюють деревообробні комплекси. За рік тут у середньому переробляється                                                350 тис. кубометрів деревини. У модернізацію лісопереробних комплексів постійно надходять інвестиції. Це – один із пріоритетів роботи волинських лісників. Ратнівським, Ківерцівським, Колківським, Камінь-Каширським і Любомльським держлісгоспами встановлені і працюють нові технологічні лінії по виготовленню заготовок для європіддонів. Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва є подальший розвиток сушильних господарств. Головним завданням лісогосподарських підприємств Волині є розвиток власного виробництва, збільшення глибини переробки сировини, розвиток нових каналів збуту та створення нових робочих місць. Адже  усі заходи, спрямовані на  відновлення,  охорону та захист лісів,  відомчі підприємства  проводять власним коштом. Саме тому використовується будь-яка нагода інвестувати  у модернізацію виробництва. На ці потреби у 2017 році направлено майже 49 млн грн. Прогнозовані  виробничі  потреби  2018 року у коштах на модернізацію  обладнання, а також будівництво лісових доріг становлять понад 80 млн грн.

  3) Туризм, культурна, науково-освітня співпраця.

  В області є 1 534 об’єкти культурної спадщини, зокрема це Луцький та Олицький замки, музей-садиба Лесі Українки та ін. Національні природні парки: «Шацький», «Цуманська Пуща» та «Прип’ять – Стохід» – це унікальні природні біорезервати, які ми зобов’язані зберегти та передати нащадкам.

  Волинь – край озер. 256 – озер, ваблять тисячі туристів щороку. Тому розвиток туристичної інфраструктури є пріоритетом. Цього року в області пройде 15 – фестивалів.

  Продовжує функціонувати створений департаментом інфраструктури та туризму електронний майданчик (веб-ресурс) «Волинь унікальна» www.tourism.volyn.ua, який дає можливість інформувати та популяризувати місцеві, регіональні туристичні продукти.

  Волинь багата унікальними природними та культурними об’єктами. Але привабливість природних перлин псує незадовільний стан інфраструктури. Інвестори зацікавлені в розбудові сучасної інфраструктурних – готелі, розважальні комплекси тощо. З одного боку, це привабить закордонних туристів та збереже унікальні культурні та природні  пам’ятки, а з іншого – дасть нові робочі місця. З новою інфраструктурою круглорічний курорт Шацьк стане туристичною Меккою для українських та закордонних гостей.

  Сьогодні ведеться робота по туристичному знакуванню області згідно євро стандарту; відбувається прокладання нових піших, вело та водних маршрутів, які стануть в перспективі частиною національної мережі туристичних шляхів «Green Ways».

  Всі ці вище перелічені заходи потребують залучення інвестицій, що є однією із важливих тем які будуть обговорюватись на форумі «Volyn invest 2018».

  Переглядів 117
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua