17 грудня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Повертаючись до проблеми легалізації найманої праці та продажу підакцизних товарів
  Вівторок, 09 січня 2018 16:07

  Повертаючись до проблеми легалізації найманої праці та продажу підакцизних товарів

  Про проведену у 2017 році роботу з питань легалізації незадекларованої зайнятості та про виробництво і обіг підакцизних товарів в Любешівському районі говорили сьогодні, 9 січня 2018 року, під час апаратної наради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Фесика.

  Як доповів начальник відділу з питань трудових відносин та сімейної політики Віталій Білець, з метою виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації, нарахування заробітної плати менше законодавчо встановленого розміру та виявлення фактів торгівлі підакцизними товарами без відповідних ліцензій створено робочу групу, головою якої виступає начальник Любешівського відділення Ковельської ОДПІ Андрій Любеля. Для роботи в складі робочої групи залучаються працівники фіскальної служби, управління Пенсійного фонду, Нацполіції, Держпродслужби, а також інспектор Управління Держпраці, інспектор з охорони навколишнього природного середовища, інспектор Держслужби з надзвичайних ситуацій.

  Робочою групою з початку 2017 року обстежено 143 суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність на території району на та території КП «Любешівський ринок», в тому числі 12 пилорам. За результатами обстежень виявлено 73 порушення, зокрема:

  у 56 суб’єктів господарської діяльності виявлено використання праці 74 найманих працівників без укладеного в установленому законом порядку трудового договору; 10 СГД здійснюють діяльність без державної реєстрації; в т.ч. 8 СГД на території КП «Любешівський ринок»;

  Під час обстежень членами робочої групи надано усні та письмові попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю згідно ст. 265 КЗпП, а саме, що в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (з 1 січня 2018 року сума штрафу становить 111тис. 690 грн.).

  Щодо торгівлі підакцизними товарами без ліцензії, головний спеціаліст відділу інвестицій та інфраструктури райдержадміністрації Ніна Корець доповіла, що у 8 СГД виявлено торгівлю підакцизними товарами без ліцензії.

  За результатами проведених фактичних перевірок магазину в с.Угриничі, де здійснює діяльність суб'єкт господарювання К., магазину в с. Бірки, де здійснює торгівлю суб'єкт господарювання С., магазину в с. Залізниця, де здійснює діяльність суб'єкт господарювання М. та магазину в с. Гірки, де здійснює торгівлю суб'єкт господарювання К. встановлені факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії, що є порушенням ст.15 Закону України віл 19.12.1995 №48І/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (із змінами та доповненнями).

  Тим часом, у ході перевірки магазину в с.Гірки, де здійснює торгівлю суб'єкт господарювання К., окрім безліцензійної торгівлі алкогольними напоями, встановлені факти зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів, маркованих марками акцизного податку з ознаками підробки та зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

  Штрафні фінансові санкції по виявлених порушеннях становитимуть 102,0 тис. гривень.

  Працівниками Любешівського ВП ГУНП у Волинській області під час перевірок вилучено з обігу 278 пляшок алкогольних напоїв на суму понад 8,9 тис. грн., а також 189 пачок тютюнових виробів на суму понад 2,5 тис. гривень.

  Питання перевірок інших суб'єктів господарювання району залишається на контролі в Головному управлінні ДФС у Волинській області та будуть проводитись і надалі.

  Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи 
  та інформаційних технологій апарату районної 
  державної адміністрації

  Переглядів 178
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua