19 січня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>У райдержадміністрації підвели підсумки 2017 року
  П'ятниця, 29 грудня 2017 15:38

  У райдержадміністрації підвели підсумки 2017 року

  Шановні краяни!

  Ми прожили з вами ще один рік. Щоразу при такій нагоді ми оглядаємось на те, що було, й намагаємось визначити, як нам жити далі. Людина не спроможна змінювати минуле, але нам під силу дати йому оцінку і зробити висновки.

  Чи не найголовнішою особливістю нинішнього часу є те, що вже прийнято районний бюджет на 2018 рік. Станом на 28 грудня цього року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло понад 26 945 899 грн. власних доходів або 104,5 відсотка до уточнених призначень цього року. До планових показників на 2017 рік виконані усі сільські бюджети, з виконанням буде і селищний бюджет.

  На 104,1 відсотка забезпечено надходження до загального фонду районного бюджету, понад план залучено 646 565 гривень. З метою наповнення дохідної частини районного бюджету управлінням фінансів вільний ресурс районного бюджету було розміщено на депозити в AT «Ощадбанк». За рахунок цього до районного бюджету надійшов додатковий дохід в сумі 450 000 грн.

   Управлінням Державної казначейської служби України у Любешівському районі Волинської області протягом року забезпечено розрахунково-касове обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів згідно норм чинного законодавства та відповідно до вимог Регламенту роботи Державної казначейської служби України та її територіальних органів.

  Протягом всього року забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій та допомог.

  З 1 жовтня 2017 року проведено  перерахунок пенсій на умовах ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”. Перерахунок зроблено для  8823 пенсіонерам.

  На обліку перебуває 10100 пенсіонерів, середній розмір пенсії 1872.08 грн, що на 366,18 грн більше ніж станом на 01.12.2016р.

  Протягом 11 місяців 2017 року призначено 291 нових пенсій. Здійснено 802   перерахунки пенсій, які вплинули на розмір пенсії. За 11 місяців 2017 року пенсіонерам району виплачено пенсій на суму 187 456 тис.грн.

  Особлива увага з боку органів виконавчої влади була приділена соціальному захисту населення. Забезпечено виплату усіх соціальних допомог на суму 106759 тис.грн. для 3565 одержувачів. 93,2% домогосподарств району  отримують житлові субсидії на суму 24803 тис.грн.

  Не залишаються осторонь поза увагою додаткові категорії громадян, що потребують особливої уваги – це учасники АТО та тимчасово переміщені особи. Відповідно до бюджетної програми: «Заходи з психологічної реабілітації»  фактично видано направлення для 2-ох учасників АТО на психологічну реабілітацію до реабілітаційних установ.

  Забезпечено 5 інвалідів з числа АТО та 38 учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням. Направлено на навчання по спеціальності «Водій » категорії «В» «С» і «Д» 3-ох учасників АТО та укладено  договори з  автошколами на суму 13,9 тис.грн.

  На обліку в управлінні перебуває 78 внутрішньо переміщених осіб. Протягом 2017р. щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг отримали  осіб на суму 394,1 тис.грн.

  Територіальним центром соціального обслуговування надавалось належне соціальне обслуговування  три тисячі двісті  одиноких непрацездатним громадянам та інвалідам.

  Відбулися зміни у мережі закладів освіти - створені опорні навчальні  заклади:  «Любешівський  навчально – виховний  комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія», «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», проведені необхідні дії для реорганізації навчальних закладів сіл Шлапань, Хоцунь, Підкормілля, Селісок у філії.

  Ми пишаємося досягненнями нашого підростаючого покоління. Школярі району здобули 17 перемог на обласних предметних олімпіадах. В обласному етапі конкурсу-захисту членів малої академії наук двоє школярів здобули перемогу. Учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бірки захищав честь області на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання.  Загалом у 2017 році школярі Любешівщини вибороли більше 120 перемог. Як підсумок проведений фестиваль обдарованої учнівської молоді. Переможці нагороджені грошовими преміями (14000 грн).

  Слід відзначити належний рівень знань учнів загальноосвітніх закладів району. Зокрема за результатами  зовнішнього незалежного оцінювання серед навчальних закладів області Любешівський НВК посідає 21 місце у рейтингу загальноосвітніх закладів області.

  Високих результатів досягли спортсмени району в галузі фізичної культури та спорту. Збірна команда з волейболу зайняла 3 місце в чемпіонаті Волинської області. Юнаки 2002 року народження і молодші зайняли 2 місце в спартакіаді «Волинь спортивна 2017». Вдало в турнірах та змаганнях виступали боксери району.1-й спортивний розряд з боксу виконав Назарій Мацерук , а член збірної команди області з боксу Тетяна Сидорчук виконала норматив кандидата в майстри спорту.

  За 2017 рік Любешівська ДЮСШ   є одна з найкращих шкіл України з легкої атлетики. На даний час Любешівська ДЮСШ має 5 членів (2 кандидата, 3 в резерві) збірної команди України. Команда легкоатлетів спортивної школи за 2017р. є лідерами та призерами у всіх чемпіонатах України серед ДЮСШ з легкої атлетики.

  Цей рік відзначився значним капіталовкладенням у заклади соціальної сфери. Завдяки співпраці народного депутата України Ірини Мирославівни Констанкевич та райдержадміністрації в район надійшло коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 5538,07 тис.грн., зокрема відділу освіти, молоді та спорту протягом 2017 року було виділено кошти  всього на суму 1690,0 тис.грн, а саме:  встановлено дитячий ігровий майданчик у с. Березна Воля;  придбано комп’ютерну та мультимедійну техніку для загальноосвітніх шкіл Любешівського району; замінено дерев’яні віконні чи (та) дверні блоки на енергозберігаючі у ЗОШ І ст. с. Проходи  НВК с. Залізниця, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче, ЗОШ І-ІІ ст.  с. Любешівська Воля, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище, ЗОШ  І-ІІ ст. с. Дольськ , ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березичі,  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бихів, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Залаззя, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бірки (всі роботи по даних проектах завершені).

  Також продовжує здійснюватись реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з  добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу в с. Гірки.

  За кошти обласного та районного бюджетів було проведено  капітальний ремонт центрального входу з облаштуванням пандуса навчально-виховного комплексу смт Любешів, реконструкція з добудовою внутрішніх санітарних кімнат ЗОШ І-ІІ ст. в с. Цир .

  За кошти  місцевого бюджету виготовлена проектно-кошторисна документація по будівництву  спортивного комплексу в смт Любешів.

  У 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку (4516,926 тис.грн.) проводиться реконструкція з добудовою спортивної зали для існуючої  ЗОШ  І-ІІІ ступеня в с. Седлище  використано на кінець грудня 3099,17 тис. грн..

  Окрім цього значні кошти було спрямовано на галузь культури району. Проведено капітальний ремонт приміщення будинку культури с.Цир на суму 197430,60 грн; капітальний ремонт із частковою заміною дерев’яних віконних та дверних блоків на енергозберігаючі в районному будинку культури -  91944, 00 грн та в будинку культури с.Седлище - 58056,00 грн; проведено додаткові роботи з капітального ремонту дитячої музичної школи на суму 33117,88 грн , а також зроблено внутрішні ремонтні роботи на суму 19,815 тис. грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт котельні районного будинку культури в сумі 14917,00 грн.

  Працівниками закладів культури району протягом 2017 року проводилась організація  та проведення культурно-мистецьких та літературно просвітницьких заходів з відзначення державних свят, важливих політичних подій, ювілейних та пам’ятних дат, професійних свят в районі.

  У 2017 році пріоритетними завданнями районної влади  були питання медичної сфери.

  За рахунок коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій проведено утеплення фасадів замінено дерев’яні віконні блоки на енергозберігаючі в інфекційному відділенні Любешівської центральної районної лікарні на суму 171,0 тис.грн., виділено кошти в сумі 740 тис.грн на капітальний ремонт флюорографа для Любешівської ЦРЛ та придбано 9 комп’ютерів, що дасть можливість значно покращити рівень діагностики, придбано медичне обладнання для Любешівської центральної районної лікарні на суму 86,0 тис.грн.

  Для лікувально-профілактичних закладів ЦПМСД за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 275 тис.грн. придбано: комплект медичних інструментів та медичних меблів для Любешівської АЗПСМ, 6  комп’ютерних столів, 6 офісних столів та 40 стільців, комплект медичних  меблів для Залаззівської, Бірківської, Бихівської, Великоглушанської АЗПСМ.

  Згідно інвестиційного Проекту Світового банку «Поліпшення здоров’я на службі у людей», для ведення Реєстру індивідуального серцево-судинного ризику дорослого населення Волинської області в лікувально-профілактичні заклади ЦПМСД  надійшло 12 комплектів оргтехніки. За кошти місцевого бюджету  до кінця року придбано ще 8 комплектів оргтехніки, всі лікарі матимуть автоматизоване робоче місце.

  Здійснювались роботи по утриманню дорожньої інфраструктури. Обсяг виконаних робіт на автомобільній дорозі державного значення Р-14 у поточному році становить 2557,1 тис.грн., на територіальних дорогах державного значення Т-03-04 та Т-03-08 освоєно коштів в сумі 988,3тис.грн., на автомобільних дорогах місцевого значення Любешівського району виконано робіт на 822,2тис.грн.

  На умовах співфінансування з районним бюджетом проведено ремонт дороги місцевого значення загального користування О030958/О030957/-Судче-кордон Республіки Білорусь протяжністю 5 км, та дороги С030918 Судче-Лісок 0,4 км (1,8 км здійснено ремонт ТзОВ «Луцький УНІДОР» за технологією «славісіл» - 2,1 млн грн. районний бюджет, 3,56 км Ковельським ШБУ-63 за технологією асфальтобетон (орієнтовно 6 млн.грн. державного бюджету).

  Серед найбільш важливих питань в економічному розвитку району є сільськогосподарські та  земельні питання.

  В районі здійснюється фінансова підтримка по Програмі розвитку агропромислового комплексу. Так за 2017 рік виплачено дотації на утримання трьох і більше корів– 69,9 тис. грн. по 300 грн за кожну наявну корову. Даною підтримкою скористались 74 власники тварин.

  У 2017 році із заявами до органів місцевого самоврядування та Головного управління Держгеокадастру  у області на отримання земельних ділянок звернулось 167 учасників АТО. Із загальної кількості поданих заяв розглянуто та надано  112 (67,07%) дозволів на розроблення документації із землеустрою  на загальну площу  54,252 га, в тому числі 11ділянок –землі сільськогосподарського призначення державної власності для ведення особистого селянського господарства.

  Центром надання адміністративних послуг протягом  2017 року було надано 4842 послуг, з них 960 послуг міграційної служби, 2828 – послуги з реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Кадастровими реєстраторами було зареєстровано та видано понад тисячу витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.

  Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» - це установа, завдяки якій красу нашого поліського краю знають в багатьох країнах світу. Він увійшов до науково-пізнавального документального фільму «Сім природних чудес Волині», що являє собою кіновізитівку про природно-заповідні перлини рідного краю. А традиційна поліська регата надовго запам’ятається не тільки жителям району та області, але й гостям з інших областей та країн. НПП «Прип’ять-Стохід» поповнили бюджет району, сплативши земельного податку в сумі 1810,914 тис.грн.

  За рік, що минає 27 громадян району заключили контракт на проходження військової служби. Лави Збройних Сил України поповнили тридцять чотири юнаки району.

  Я щиро вірю, що Новий 2018 рік стане для усіх українців роком миру, благополуччя, економічної стабільності та творчого натхнення!

  Прийміть слова щирої вдячності за внесок кожного з Вас у розбудову рідного краю,  підтримку української армії, яка  стала на захист незалежності України.

  Щиро бажаю, щоб міцним було Ваше здоров'я, стабільним благополуччя, хай щастя і радість панують у ваших родинах, а мир духовний завжди перебуває у Вашій душі!

  Перший заступник голови райдержадміністрації
  Сергій Фесик

  Переглядів 229
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua