Інформація про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення в зоні АТО

---ИНФОРМАЦИЯ для граждан, которые прибыли из Автономной Республики Крым и города Севастополь

---ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

---Контактні дані координаторів від органів влади волонтерам та громадським організаціям, які допомагають армії

---Відео для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території

Понеділок, 10 липня 2017 18:35

Поліська регата - 2017

8 та 9 липня у районі стартував фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2017». 21 екіпаж з Любешівського та Маневицького районів, екстремали з Луцька, Львова, Білої Церкви, Києва і білоруських Іваново й Бреста взяли участь у восьмих змаганнях із екстремального водного туризму «Поліська регата». Організаторами дійства виступили працівники НПП «Прип’ять-Стохід» спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Любешівська РДА та Любешівська районна рада.

У рамках фестивалю відбулися  змагання на байдарках, на дерев’яних веслових човнах, спортивно-масові заходи, пляжний волейбол та пляжний  футбол. Урочисте відкриття змагань відбулось 8 липня на стадіоні «Колос», де учасники змагань мали змогу познайомитись та поділитись очікуваннями перед поїздкою. Із вітальними словами на відкритті змагань до учасників звернулися голова районної ради Петро Нагорний, директор НПП «Прип’ять-Стохід» Олександр Сащук, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»Володимир Новосад, представник генерального спонсора змагань ТМ «Коrmil».

Траса змагань складалась із двох етапів. І етап: річка Стохід (смт. Любешів (старт) – с. Сваловичі (проміжний фініш); ІІ етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) - с. Люб’язь (фініш).Заслужену перемогу в змаганнях на байдарках-двійках на довгій дистанції здобула команда «Бам-1» із Любешова у складі Костянтина Веремчука та Леоніда Фесика, які пройшли дистанцію (близько 42 км) за 4 години і 35 хвилин. Срібними призерами стала команда також любешівців -  Віталія Токарчука та Андрія Оласюка «Бам-2», які впоралися за 5 годин та 06 хвилин. Бронзу виборола команда «Брати ріки» із Луцька (Жук Вадим та Жук Віктор), яким для фінішу знадобилося 5 годин та 30 хвилин.  Всі вони отримали кубки та цінні подарунки від головного спонсору фестивалю «ТM Кormil», а інші учасники – грамоти.

Окремо визначили і переможців серед змішаних екіпажів (чоловік+жінка), яких було 5. Перше місце посіли гості із Білорусії – команда «Цитадель» у складі Сетенюка Олександра та Сетенюк Євгенії. Вони подолали цей маршрут за 6 годин і 31 хвилину.Також цікавими та напруженими були змагання на дерев’яних веслових човнах адже різниця в часі тут іде на секунди. В змаганнях взяли участь 11 веслувальників. Перше місце здобув Абрамович Андрій із села Люб’язь із результатом 1 хвилина 46 секунд.

У змаганнях з пляжного футболу взяло участь 5 команд. І місце посіла команда смт Любешів, ІІ місце – с. Дольськ, ІІІ місце – с. Зарудче. У змаганнях з пляжного волейболу (жінки) взяло участь 13 команд. І місце виборола команда с. Дубечне (Старовижівський р-н), ІІ місце – команда з Любешова, ІІІ місце – м. Лунінець (Білорусь). У змаганнях з волейболу у категорії «Чоловіки» взяло участь 10 команд. Перемогла команда с. Зарудчі (Любешівський р-н), ІІ місце посіли команда, сформована зі спортсменів-ветеранів, а третьою стала команда Любешівського коледжу. Цього року, за сприяння райдержадміністрації, змагання з пляжних видів спорту проходили на нових майданчиках. Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, медалями, кубками та призами від організаторів та спонсорів фестивалю.

Окрім спортивних змагань, на фестивалі була представлена концертна програма районного фестивалю поліського фольклору «Співає Полісся», гурту «Веселі хлопці» Любешівського РБК та святковий концерт колективу «Поліщуки» Республіка Білорусь. Усі вони одержали грамоти та подарунки від фонду «Тільки разом». Завершилося свято театралізованим дійством «Ой, на Івана, ой на Купала» та молодіжною дискотекою.