24 квітня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Позитивний досвід роботи
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Рішення сільських і селищної рад
 • БЕЗВІЗ
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Обговорили актуальні питання з головами сільських рад
  П'ятниця, 21 квітня 2017 13:53

  Обговорили актуальні питання з головами сільських рад

  Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Фесик провів нараду з головами сільських рад за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих організацій і установ району. Цього тижня на нараді розглянули питання «Про призов на строкову військову службу», «Про субсидії та пільги на тверде паливо у 2017 році», «Про стан сплати акцизного податку», «Про реалізацію в районі програми «Доступні ліки»», «Про утворення госпітальних округів», «Про організацію роботи зі зверненнями громадян». Доповідачами по даних питаннях виступили військовий комісар Любешівського районного військового комісаріату Борисюк Геннадій Олександрович, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оласюк Зінаїда Василівна, начальник Любешівського відділення державної фіскальної служби України Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Волинській області Любеля Андрій Ярославович, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Ланевич Наталія Анатоліївна, головний лікар Любешівської центральної районної лікарні Іванів Богдан Васильович та головний спеціаліст сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Бубало Ірина Василівна.
  У своїй доповіді військовий комісар Г. Борисюк зазначив, що на даний час з 559 призовників, які підлягають виклику на призовну комісію, з’явилось 192 призовники, що становить 34%. Ситуація, що склалася на даний час ставить під зрив виконання Указу Президента України про призов громадян Любешівського району на строкову військову службу. Найгірша ситуація по оповщенню склалась у наступних сільських радах: Гірківська – 10 %; Деревківська с/р – 12%; Малоглушанська с/р – 16%; Зарудчівська с/р – 17%; Щитинська с/р – 20%; Березичівська с/р – 22%; Великоглушанська с/р – 27%; Л’юбязівська с/р – 27%; Залізницька с/р – 30%; Цирська с/р – 33%;
  Краща ситуація у наступних сільських радах: Дольська с/р – 67% – призвано 2 юнака; Любешівсько-Волянська с/р – 50% – призвано 3 юнака ( з них 1 переховується); Бихівська с/р – 52% – призвано – 2 юнака.
  Щодо виплати субсидій, то З. Оласюк зазначила, що розпорядженням Волинської облдержадміністрації №107 від 01 березня 2017р. «Про затвердження норм твердого палива i скрапленого газу для надання пільг та субсидій населенню у 2017 році» затверджено норми для забезпечення населения твердим паливом i скрапленим газом, відповідно до яких надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:
  1) скраплений газ, який використовуеться для приготування їжі, для надання
  населению житлових субсидій, виходячи з розрахунку на домогосподарство
  на 2017 рік:

  - 1-2 особи – 2 балони (42 кілограми); тобто (216,20*2)

  - 3-4 особи – 3 балони (63 кілограми); тобто (216,20*3)

  -5 i більше ociб – 4 балони (84кілограми); тобто (216,2,00*4)

  2) тверде паливо для надання житлових субсидш з розрахунку на
  домогосподарство на 2017 рік – 2 тонни, тобто (2162*2).
  Що стосується урядової програми «Доступні ліки», то Н.Ланевич доповіла, що програма надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет 2тип.
  На ЦПМСД Любешівського району по Програмі виділено на 2017piк 462 350грн., фінансовим управлінням доведена сума щомісячного фінансування. Відповідно до постанови Kабінету Miністрів України №152 від 17.03.2017 року з заявою про укладання договору про відшкодування лікарських засобів до ЦПМСД Любешівського району звернулося три суб’єкти господарювання – це Приватна виробничо-торговельна фірма «Фітоцентр», ДВТП «Волиньфармпостач» та Державна центральна районна аптека № 33 Любешівського району.
  Б. Іванів у своїй доповіді про утворення госпітальних округів, зазначив, що Любешівській ЦРЛ визначено статус лікарні інтенсивного лікування І рівня – така лікарня, згідно з постановою Кабінету Mіністрів від 30.11.2016р. №932 повинна забезпечувати надання медичної допомоги не менш як 120 тисячам ociб. Оскільки значна частина території Любешівського району перебуває за межами зони 60-хвилинної доступності до найближчої багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування у м. Камінь-Каширський, як того вимагає Постанова КМ№932, Любешівській ЦРЛ передбачено статус лікарні інтенсивного лікування I рівня. В той же час затвердження іншої схеми створення госпітальних округів, що розглядались протягом останніх трьох місяців, наприклад з центром округу у Камінь-Каширському, може мати наслідком те, що Любешівська ЦРЛ отримає у його складі статус лікарні планового лікування, що практично означатиме закриття стаціонарних відділень хірургічного профілю. 3 врахуванням цього, перед керівництвом та колективом Любеішвської ЦРЛ постає завдання - мобілізація вcix pecypciв для максимального підвищення рівня роботи i якості надання медичної допомоги. У цьому плані особливо актуальне підвищення кваліфшаціі лкарів, як планове, так i, в першу чергу, продиктоване виробничими потребами.
  Аналізуючи роботу із зверненням громадян, І. Бубало зупинилась на основних важливих моментах. Bci звернення громадян (письмові, на особистому та виїзних прийомах) мають бути зареестровані з використанням програмного забезпечення. Під час розгляду, виконавці зобов’язані уважно вивчити зміст звернення, факти, що наведені у листі, та питания, що потребують вирішення. У paзi потреби вимагати необхідні матеріали та з виїздом на місце перевіряти факти, що викладені у зверненні, уживати інших заходів для об’єктивного вирішення порушених авторами звернень питань, з’ясовувати обставини, усувати причини та умови, які спонукають громадян скаржитися, відповідно до вимог чинного законодавства.

  Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
  та інформаційних технологій апарату районної
  державної адміністрації

  Переглядів 205
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua