Версія для друку
Четвер, 21 травня 2020 17:19

Відбулась нарада з питань підготовки до проведення призову громадян на строкову військову службу після завершення карантинних обмежень

Сьогодні, 21 травня, під головуванням голови районної державної адміністрації Юлії Подерні-Масюк відбулась нарада щодо питання підготовки до проведення призову громадян на строкову військову службу після завершення карантинних обмежень.

У нараді взяли участь представники Любешівського районного військового комісаріату, районного відділення поліції, центральної районної лікарні та Любешівської селищної ради.

Учасники наради вирішували питання щодо проведення оповіщення призовників на території сільських та селищної рад з дотриманням санітарних вимог, попередження розповсюдження респіраторного захворювання на COVID-19, забезпечення призовників індивідуальними засобами захисту (маски, бахили, рукавиці, антисептики) та дотримання заходів безпеки членами призовних комісій, лікарями-спеціалістами та іншими особами, які будуть залучені до роботи на призовній комісії.

Військовий комісар Г. Борисюк проінформував про заплановані терміни проведення чергового весняного призову та поставлені завдання.

Директор КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Б. Іванів проінформував, що лікарі районної призовної комісії забезпечені засобами індивідуального захисту, призовники при проходженні медичної комісії будуть також ними забезпечуватись.

Оповіщення призовників проводитиметься в.о. старостами та головами сільських рад.

На вирішенні залишилось питання забезпечення експресс-тестами призовників для проведення їх попереднього обстеження на наявність респіраторного захворювання.

Відділ правового забезпечення та з питань

діяльності керівництва апарату райдержадміністрації

Переглядів 220