28 квітня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Дозвільний центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Позитивний досвід роботи
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Рішення сільських і селищної рад
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!
  Інформація для осіб, які переміщуються з тимчасово-окупованої території та районів проведення АТО

  Розпорядження голови РДА

  від 09.07.2014 р. №253 Про утворення районного штабу  з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
  від 07.08.2014 р.№297 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.07.2014р. №253


  ---
  Інформація про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення в зоні АТО

  ---ИНФОРМАЦИЯ для граждан, которые прибыли из Автономной Республики Крым и города Севастополь

  ---ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

  ---Про статус родичів загиблих під час АТО військовослужбовців

  ---Засоби реабілітації для інвалідів-переселенців

  ---Бійців АТО прирівняли до учасників бойових дій

  ---Роз’яснення стосовно встановлення статусу учасника бойових дій

  ---Контактні дані координаторів від органів влади волонтерам та громадським організаціям, які допомагають армії

  ---Відео для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території 

  П'ятниця, 18 жовтня 2013 09:00

  Позитивний досвід роботи Щитинської сільської ради Любешівського району

  Виконавчий комітет Щитинської сільської ради з квітня 2006 року очолює сільський голова Саливончик Василь Миколайович . Освіта – базова вища, закінчив Відкритий міжнародний університет «Україна» за спеціальністю правознавство.

  До  складу Щитинської сільської ради входить с.Щитинь, яке вигідним географічним розташуванням  приваблює себе голубизною озера «Крупинське», плинністю річок Турія та Прип’ять , легким шелестом лісів та площами сільськогосподарських угідь.

  Загальна площа території  3542,6 га, в т. ч. населеного пункту - 371.0 га.

  Населення села становить  715 чоловік.

  На території сільської ради розташовані:  загальноосвітня  школа І-ІІ ступеня, ФАП, поштове відділення, культурно - просвітницький заклад, який включає в себе сільський клуб, сільську бібліотеку та шкільну їдальню, пам’ятник «Загиблим односельчанам», чотири магазини, АТС, Свято-Успенський православний храм, Дім молитви церкви  ЄХБ та кладовище.

  С.Щитинь має автобусне сполучення з районним центром смт. Любешів, обласним центром м. Луцьк, містами Горохів, Ковель та К-Каширськ.

  У  даній сільській раді  спостерігається постійне виконання та перевиконання  дохідної частини сільського бюджету. Цілями діяльності сільської ради є підвищення ефективності фінансово-бюджетної політики, забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи в умовах фінансово-економічної кризи шляхом зміцнення та збільшення дохідної частини бюджету, підвищення ефективності, оптимізації раціонального використання бюджетних коштів.

  Як  виконавчий  комітет  так  і  сільська  рада  приймають  відповідні  рішення по  благоустрою  територій  сільської  ради  з  метою  поліпшення стану  довкілля, залучення  широких  верств  населення  по  благоустрою, озелененню та  приведенню  у  належний  санітарний  стан  територій установ , підприємств, організацій, незалежно  від  форм  власності та  підпорядкування,  територій    індивідуальних  житлових  будинків та  доріг, що знаходяться  в  межах  села.

  У 2007 році було урочисте запалення газу, в цьому дійстві було задіяне все село. Вуличний газопровід було проведено за рахунок коштів жителів села в сумі 271221 грн., а  саме був утворений кооператив «Турія», який очолював мешканець села Шумик Олексій Михайлович, на підвідний газопровід  до с.Щитинь було надано дотацію в розмірі 210000 гривень.

  В 2010 році  було утворено громадську організацію «Фортуна», яку очолює житель села Свередюк Іван Степанович,  дана організація займалася  реконструкцією сільського клубу (незавершеного) в культурно - просвітницький заклад з добудовою котельні по вул. Жовтнева. Дане будівництво проходило за сприянням народного депутата України, вихідця з Любешівського району Адама Івановича Мартинюка.

  Урочисте відкриття культурно-просвітницького закладу було у 2011 році.  На сьогодні в  актовій залі проводяться різні масові заходи – звітсільського голови за проведену роботу , нагородження та привітання з присвоєнням почесного звання «Матерів-Героїнь» та ряд інших заходів. Данізаходи мають можливість відвідати всі жителі та гості населеного пункту.

  Сільською радою були прийняті рішення з питань відведення земельної ділянки в межах населеного пункту та погодження відведення земельної ділянки поза межами населеного пункту для будівництва ділянки територіальної автомобільної дороги місцевого значення. Відповідними службами уже розроблено проектно-кошторисну документацію по будівництву дороги та мостового  переходу  через  річку  Прип’ять.

  5 липня 2011 року був проведений аукціон з продажу права оренди земельної ділянки площею 640 метрів квадратних по вул.. Жовтнева. Переможцем аукціону став  Шумик Віктор Сергійович , а до сільського бюджету  надійшло 40635 гривень.

  У 2011 році Щитинську сільську раду було визнано  переможцем обласного конкурсу за підсумками господарської діяльності серед сільських та селищних рад  і нагороджено  трактором з інвентарем за кошти з обласного бюджету.

  У 2012 році відремонтовано  приміщення сільської ради, проведено заміну  даху металопрофілем та замінено вікна на енергозберігаючі.

  Соціальний захист населення сільська рада забезпечує через підготовку актів обстежень та необхідних документів для надання матеріальнихдопомог жителям громади.

  Жителі села активно займаються спортом, а особливо велику роль в цьому плані займає футбол. Так у 2009 році команда села посіла ІІ місце в чемпіонаті району з футболу, а також було зайнято ІІ місце кубку району з футболу.

  При розгляді звернень громадян посадові особи місцевого самоврядування неухильно дотримуються вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7.02.2008 року №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  В практиці звернень по сільській раді складалось невідкладне вирішення звернень громадян, тобто без подання письмової заяви.

  Щодо  перспективних  напрямків  роботи сільської ради в поточному році, то пріоритетними вважаються заходи спрямовані на підвищення активності громадської позиції, впровадження енергозберігаючих технологій, проведення робіт з вуличного освітлення села, посилення інвестиційної привабливості села, розвиток та створення  належних умов для реалізації сільськогосподарської продукції, соціальний захист населення, провести косметичний ремонт приміщення сільської ради. Цього можна досягнути лише шляхом цілеспрямованої діяльності з розвитку потенціалу громад та  зміцнення  їх  навичок   у  вирішенні  конкретних  проблем,   пошуку   шляхів  їх  вирішення,  ефективному  використанні  внутрішніх  та  зовнішніх  ресурсів.

  Переглядів 1691 Останнє редагування П'ятниця, 04 квітня 2014 19:49
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua