17 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Позитивний досвід роботи
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Рішення сільських і селищної рад
 • БЕЗВІЗ
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  П'ятниця, 04 квітня 2014 19:56

  З досвіду роботи Зарудчівської сільської ради Любешівського району

  Виконавчий комітет Зарудчівської сільської ради з січня  2012 року очолює новообраний голова Зімич Анатолій Миколайович.

  До Зарудчівської сільської ради входять населені  пункти: село Зарудчі, село Підкормілля, село Бучин, село Пожог, село Селісок.

  Зарудчівська сільська рада  розташована на відстані 160 км від обласного центру м. Луцьк та на відстані 4 км від районного центрусмт.Любешів.

  Територія  сільської  ради  складається з населених пунктів  площею  612,7 га. З них : села Зарудчі – 185,5 га, села Підкормілля – 217,1 га; села Селісок – 102,0 га; села Бучин – 65,8га; села Пожог – 42,3 га.

  Протяжність вулиць населених пунктів становить 21 км, з них в селі Зарудчі – 7,8 км, в селі Підкормілля – 8,3 км, в селі Селісок – 1,6 км, в селі Бучин – 2,3 км, в селі Пожог – 1,0 км

  На території сільської ради проживає 2694 чол., з них:

               в селі Зарудчі – 1390 чол.,

  в селі Підкормілля – 790 чол. 

  в селі Бучин – 158 чол.,

               в селі Пожог – 61 чол. 

               в селі Селісок – 295 чол.

  Виконкомом сільської ради розроблено  та реалізовуються заходи з благоустрою. Проведені роботи забезпечили належний санітарний стан території громадських будівель та споруд. У належному стані утримуються вулиці та дороги населених пунктів.. У селі  Бучин   по вул. Піщана зроблено капітальний  ремонт  дороги до храму «Свято Миколаївська  Церква» на суму 336,5 тис.грн.

  У зв’язку із збільшенням кількості молодих сімей, які бажають мати власне житло, сільська рада  згідно договору заключеним з «ТБК» проводить відповідні роботи   «Про проведення  топозйомки земельних  ділянок с.Зарудчі»  для виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків на суму 60 тис. грн..

  В сільській раді виготовлено  та введено в дію технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земель сіл  Зарудчі, Підкормілля, Бучин, Пожог. На даний час  розробляється  технічна документація грошової  оцінки земель с.Селісок.

  Виготовляється проектно-кошторисна документація на встановлення зовнішнього освітлення сіл с.Зарудчі та Підкормілля. На дані цілі закладено  68 тис. грн. бюджетних коштів.

  На території сільської ради  функціонують: Підкормільська  ЗОШ І-ІІ ст.., Селісоцька школа І ст., п’ять  ФАПів,  три  сільські  клуби, бібліотека, Підкормільський дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

  Не залишається поза увагою виконкому сільської ради дозвілля молоді та агітація за здоровий спосіб життя місцевого населення. У будинку культури постійно проводяться урочисті заходи з нагоди державних свят, заходи для молоді, традиційні українські обрядові дійства.

  Проведено капітальний ремонт    сільського клубу с.Селісок та Селісоцької загальноосвітньої  школи І ступеня. Збудовано господарські будівлі  для обслуговування   клубу та школи с.Селісок. Замінено  двері  та  вікна  в Підкормільській ЗОШ І-ІІ ст.. 

  До Дня Перемоги приведено в належний стан  кладовища, пофарбовано  пам’ятники солдатам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

  Команди Зарудчівської  сільської  ради   приймають  активну участь  у спортивних змаганнях на районному фестивалі з фізичної культури та спорту. Уже кілька років підряд сільська команда займає призові місця серед команд  району.

  Соціальний захист  населення  сільська рада забезпечує через підготовку актів  обстежень та необхідних  документів для надання матеріальних допомог жителям громади.                                                                                                                                                  

  При розгляді звернень громадян посадові  особи  місцевого самоврядування неухильно дотримуються вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від   7.02.2008 року №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

  В практиці звернень по сільській раді є  невідкладне вирішення звернень громадян.

  Сільською радою постійно відслідковуються звернення  жителів через засоби масової інформації, у випадках таких публікацій, питання розглядається та надається відповідь  про вжиті заходи.

  Виконавчий комітет разом з депутатським корпусом визначив  пріоритетні напрямки, які найбільше хвилюють мешканців сільської ради та цілеспрямовано працює над їх вирішенням:

  -виготовлення генерального плану с.Зарудчі;

  - внесення змін до генерального плану забудови села Підкормілля;

  -оцінка земель села Селісок;

  -часткове відновлення вуличного освітлення в селі Зарудчі та селі Підкормілля;

  -ремонт доріг населених пунктів Зарудчівської сільської ради.

  Реалізація цих заходів дасть можливість покращити потреби громадян у виділенні земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво, поповнити місцевий бюджет.

  Переглядів 1279
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua