17 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Управління юстиції
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Позитивний досвід роботи
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • Рішення сільських і селищної рад
 • БЕЗВІЗ
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  П'ятниця, 04 квітня 2014 19:53

  З досвіду роботи Ветлівської сільської ради Любешівського району

  Виконавчий комітет Ветлівської сільської ради, який з серпня 2006 року очолює Павлік Любов Адамівна, реалізовує власні та делеговані повноваження у різних сферах діяльності.

  Ветлівська сільська рада має площу господарської території – 11115  гектарів. Лише населений пункт займає 618 гектарів. Протяжність вулиць села становить 14 кілометрів.

  Населення села на сьогодні становить 1755 осіб. Аналізуючи демографічну ситуацію, слід відзначити, що в селі постійно спостерігається приріст населення, тому актуальним на сьогоднішній день є покращення соціальної інфраструктури села, чим і займаються сільський голова, члени виконавчого комітету сільської ради та депутати села.

  У зв’язку із збільшенням кількості молодих сімей, які бажають мати власне житло, сільська рада розробила містобудівне обґрунтування та виділила 30 земельних ділянок для будівництва житлових будинків.

  Вже більше року до села прокладено дорогу із сучасним асфальтовим покриттям, якою зручно дістатись до районного та обласного центрів, адже автобусне сполучення досить інтенсивне.

  В селі Ветли досить розвинута соціальна інфраструктура. Слід відзначити, що відновлення та осучаснення сільської соціальної інфраструктури в селі Ветли проводилось та продовжується в даний час за сприяння вихідця з села, народного депутата Верховної Ради, Першого заступника Голови Верховної Ради України Мартинюка Адама Івановича.

  Сільською радою виготовлена проектно-кошторисна документація на встановлення зовнішнього освітлення. На дані цілі витрачено 15 тис. грн. бюджетних коштів. Також виготовлено проект на освітлення сільського клубу  вартістю 5 тис. грн.

  На території села працює Ветлівська дільнична лікарня на 15 ліжко-місць. Медична допомога надається в амбулаторії на 25 відвідувань в зміну.

  Щороку на базі дільничної лікарні працюють виїзні бригади лікарів  обласної  клінічної лікарні, обласного тубдиспансеру  та онколікарні.

  В даний час завершується  будівництво нового двоповерхового приміщення дільничної лікарні, яке відповідатимемо всім вимогам сьогодення. В ході проведення реформування медичної галузі планується на базі Ветлівської дільничної лікарні створення станції швидкої медичної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

  В селі працює аптека № 95 від Любешівської центральної районної аптеки, яка забезпечує необхідними асортиментом ліків населення  села.

  На території сільської ради функціонує новозбудована та введена в експлуатацію в 2007 році загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

  З 2008 року в селі діє Ветлівське природоохоронне відділення НПП «Припять-Стохід», в штаті якого працює дев’ять чоловік. Функціонування даного відділення дає змогу значно покращити ситуацію по охороні навколишнього середовища, збереження флори та фауни.

  Наказом Міністра МНС України у селі створено  окремий пост Державної пожежної охорони, в якому працює 8 чоловік.

  В селі розташований  прикордонний пост прикордонного відділення «Дольськ» ДПСУ, в якому служить  20 чоловік.

  Також в селі функціонують сільська бібліотека, відділення поштового зв’язку, ветеринарна дільниця, АТС, відділення ВАТ «Ощадбанк», сільський клуб. В даний час завершується будівництво сучасного сільського будинку культури, в якому будуть розміщені глядацький зал на 240 посадкових місць, танцювальний зал, бібліотека, відділення поштового зв’язку, телефонна станція, кабінети гурткової діяльності.

  Для сільського клубу за власні бюджетні кошти придбано музичну апаратуру  вартістю 25 тисяч гривень. Придбано за спецкошти сценічне вбрання на суму 6 тис. 189 грн.

  В 2005 році введено в дію базову станцію стільникового зв’язку МТС, а в цьому році сільською радою надано рішення на виготовлення технічної документації землеустрою щодо виділення земельної ділянки під  будівництво базової станції  стільникового зв’язку «Київстар», що дасть змогу безперебійного доступу до мережі Інтернет через різних провайдерів.

  До Дня перемоги витрачено 5 тис. грн. коштів сільського бюджету для придбання та вручення цінних подарунків 92 ветеранам Великої Вітчизняної війни.

  На розвиток фізичної культури та спорту сільська рада також виділяє кошти. На районному фестивалі з фізичної культури та спорту уже кілька років підряд сільська команда займає призові місця серед команд усього району. На заходи витрачено 1 тис. 800 грн.

  З бюджету сільської ради на соціальний захисту населення  протягом 2010 року виділялось 950 гривень.

  Також на соціальний захист  населення  сільська рада  направляє акти  обстежень та необхідні документи для надання  матеріальнихдопомог з районного бюджету.

  При розгляді звернень громадян посадові  особи  місцевого самоврядування неухильно дотримуються вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права  на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

  В практиці звернень по сільській раді склалось  невідкладне вирішення звернень громадян, тобто без подання письмової заяви.

  Сільською радою постійно відслідковуються звернення  жителів через засоби масової інформації, і у випадках таких публікацій, питання розглядаються і також надаються відповіді  про вжиті заходи.

  Переглядів 926
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua