03 грудня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Діяльність РДА
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  COVID-19
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
  Реформи в Україні
  Центр надання адмін послуг
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Роз’яснення законодавства
 • Вивчення громадської думки
 • РДА звітує
 • Децентралізація влади
 • Правове забезпечення
 • Генплани населених пунктів
 • Очищення влади
 • Енергоефективність
 • ВИБОРИ-2020
 • ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
 • Реєстр містобудівних умов
 • Протидія домашньому насильству
 • Конкурс на заміщення посад
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

  10-Perelik-Zem-Dil-001

  irc usr search

  Головна>Зміни в законодавстві для призначення та надання населенню житлових субсидій
  Вівторок, 11 серпня 2015 15:22

  Зміни в законодавстві для призначення та надання населенню житлових субсидій

  Уряд змінив правила надання державної допомоги для відшкодування плати за житлово-комунальні послуги. Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій», яка набрала чинності 21 липня 2015року передбачено ще один крок до спрощення процедури надання субсидій.
  Ця постанова передбачає, що при заповненні декларації не потрібно вказувати розміри доходів, отриманих за попередній рік. Достатньо зазначити у декларації лише вид доходів і організацію, де їх одержували. Усі дані про їх нарахування будуть надаватися Пенсійним фондом і Державною фіскальною службою. Скасований і штраф, який передбачався за подання неправдивих даних. Тепер, якщо громадянин свідомо приховав або подав недостовірні дані про доходи когось із членів родини, надання субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. А ось виплачену суму таки доведеться повертати. Раніше треба було б віддавати її у подвійному розмірі.
  З 21 липня 2015р. до сукупного доходу не включаються аліменти, доходи від депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в АТО, допомога громадських та благодійних організацій, на поховання і та, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також частина одноразової допомоги при народженні дитини, одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно звання «Мати-героїня».
  Даною постановою врегульовано питання надання субсидій фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку.
  Так, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб за цей місяць, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, - двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - трьох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

  За бажанням громадян житлову субсидію можуть призначити з урахуванням доходів не за попередній календарний рік, а за 3 місяці перед зверненням. У такому випадку заявник має особисто подати довідку про доходи за вказаний період.
  Право на отримання житлових субсидій матимуть домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами, перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.
  Крім субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається субсидія на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива. Субсидія на придбання твердого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.
  Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується тверде пічне побутове паливо і природний газ або природний газ і електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива.
  Затверджено норми для забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, відповідно до яких надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання:
  1) скраплений газ, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячи з розрахунку на домогосподарство на 2015 рік:
  -1-2 особи- 2 балони (42кілограми); тобто (156,74*2)
  -3-4 особи- 3 балони (63кілограми); тобто (156,74*3)
  -5 і більше осіб- 4 балони (84кілограми); тобто (156,74*4)
  2) тверде паливо для надання житлових субсидій з розрахунку на домогосподарство на 2015 рік – 2тонни, тобто (1221,74*2)

  Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік.
  В управлінні соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації (каб.100), щоденно та за попереднім записом в зручний для населення час здійснюється прийом громадян, які звертаються за наданням субсидії та по телефону за номером 2-13-51, який працює з 8.00 до 17.00год. без обідньої перерви.

  Переглядів 829 Останнє редагування Четвер, 13 серпня 2015 11:05
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любешівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любешівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44200, смт.Любешів, вул. Незалежності, 53, ф.30073, т.21184; E-mail: post@lbsadm.gov.ua
  © 2014 lbsadm.gov.ua